Yunus Emre kültür ve spor merkezi

Yunus Emre kültür ve spor merkezinde çok çeşitli aktiviteler yer almaktadır. Merkez Eryaman 2. etap 64. sokakta bulunmakta. 2007 yılında açılan bu tesis 2015 yılında büyük bir tadilat geçirdi. İçerisinde etiSEM kursları da bulunuyor. Gösteriler ve tiyatro için salona sahip merkez spor alanında da başarılı. Etüt merkezi olmasının avantajı olarak buraya gelen öğrenciler derslerine faydalı bazı takviyeleri edinebiliyor. Ayrıca yakın zamanda etiSEM engelli öğrenciler için kpss kursuda açmıştı bilindiği üzere. Ayrıca düzenlenen kurslar meb onaylı sertifika kapsamında yapılıyor. Konferanslar son derece faydalı oluyor yakın zamanda trt spikerlerinden zafer kiraz konuşma ve diksiyon üzerine bir seminer gerçekleştirdi. Fitness imkanlarıyla Eryaman halkı spor alanında kendilerine salon aramak zorunda kalmıyor. Ayrıca bayanların büyük ilgi gösterdiği aerobik çalışmaları da mevcut. Yabancı dil kursları için devam zorunluluğu %80 ve bilgisayar kursuda bu tesisin imkanları arasında yer alıyor. Kurslar sonrasında meb onaylı sertifika veriliyor. Öğrenciler ödevlerini sessiz bir ortamı olan kütüphanesinde yapabilirler.

Yunus Emre kültür ve spor merkezi kayıt için neler gerekiyor?

En son edindiğimiz bilgiye göre kayıt için iki adet fotoğraf, kimlik fotokopisi nüfus cüzdanı, aile hekiminden alınmış sağlık raporu spora elverişli olup olmadığının belirlenmesi için, ikemetgah eryamandaki kayıt olduğunuz adrese ait muhtardan alınabiliyor, kayıt ücretini henüz kesin olarak bilmiyoruz fakat en son aradığımızda yüz türk lirası bilgisini almıştık. (0312) 280 12 05 numaralı telefonu arayarak daha kesin ve net bilgiler alabilirsiniz. Bu yazımızdaki bilgilerin hepsi merkezi tanıtmak amaçlı yazılmıştır. En kesin ve net bilgi bu merkezde çalışan personelden alınabilir.

yunus emre kültür
Etimesgut belediyesi yunus emre kültür etüt ve spor merkezi etisem kurslarıyla dikkat çekiyor. Girişte sizi bu merdivenler ve kırmızı halılar karşılıyor.
yunus emre kültür ve spor
Fotoğrafta görülen tabelanın sağ tarafı merkezin yer aladığı alandır. 2. etap bölgesine giderek ulaşım sağlayabilirsiniz. Eryaman 1-2 metro durağının karşısındaki butikek kafenin ilerisinde ilk sokaktan sağa dönerek en kısa mesafeden ulaşım sağlanıyor.
yunus emre kültür
Etimesgut belediyesini takdir etmek lazım gerçekten güzel tesisleri eryaman semtimize kazandırıyorlar.

2. etaptaki yunus emre kültür ve spor merkezi sosyal ortamı ve faydalı kurlarıyla Eryaman halkının katılımlarını bekliyor. Ziyaret edebilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir