Sürat kargo Eryaman Şubesi

Sürat kargo Eryaman şubesi köy yakınında bulunan AVM Eryaman isimli alış veriş merkezinde yer almaktadır. Muhtarlığa yakın bir bölgede bulunuyor. Ulaşım için Dil devrimi caddesini takip etmeniz gereklidir. Cadde üzerinden 303 nolu sokağa saparak Sürat kargo Eryaman şubesinin tam önüne çıkarsınız. Sabah 9 da açılan şube akşam 18.00’a kadar kargo işlemlerine devam etmektedir. Pazar günleri kapalı olup Cumartesi günleri saat 14.00’a kadar hizmet veriyor.

Kargo fiyatları gönderinin büyüklüğü ve gönderilecek adresin uzaklığına göre değişmektedir. Örnek vermek gerekirse bir dosyanın 200 km uzaklığa kadar olan mesafeler için gönderim ücreti 8.93 TL olarak belirlenmiştir. Mesafe 200 km üstü ve 600 km altında ise dosya gönderim ücreti 9.66 TL olmaktadır. Telefonla bildirim ücreti 1.94 TL Sms ücreti ise 0.84 TL olarak gözüküyor. Tabi bu fiyatların bir de AA/AT Ücreti ve Sigorta bedeli bulunmaktadır. Bunlarda gönderilen ürünün büyüklüğü ile doğru orantılı olarak ücretlendirilmektedir. Örneğin dosya için AA/AT Ücreti 2.60 TL’dir.

Sürat kargo’nun internetten alınnan ürünler için kapıda ödeme seçeneği yer almaktadır. Ayrıca ürünlerinizi kapıdan al hizmetinin kullanarak şubeye gitmeden gönderebilirsiniz. Fiyatlar yurtdışı gönderileri için farklılık gösterebilir. Kobiler için bulunan paketlerden satın olarak belirlenen sayıdaki kargolarınızı indirimli olarak kargoya verebilirsiniz. Sanal şube hizmeti ile kargo gönderici ve alıcı bilgilerini internetten girerek sistemin size verdiği barkotu gönderiye yapıştırabilirsiniz. Böylece şubeye gittiğinizde adres söylemek ve vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız. Kargo şubelerinde değişik ebatlarda kutular satılmaktadır.

Kutu boyutları ve fiyatları XS 3.39 TL, S 4.66 TL, M 5.51 TL şeklinde karşımıza çıkıyor. Kargoları koymak için verilen poşetler ücretsiz olarak firma tarafından temin edilebilmektedir. Suit kargo hizmeti ile kırılabilecek eşyalarınız diğer kargolardan ayrı bir yerde ekstra sabitleme aparatları ile taşınıyor. Yani kırılacak bir ürün kargoya verilecekse süit kargo seçeneği tercih edilebilir. Eryaman semti çevresinde 5 adet sürat kargo şubesi bulunuyor. Sincan Merkez, Sincan Orsan, Etimesgut merkez, Şaşmaz ve Eryaman şubesi arasında herhangi biri tercih edilebilir.

Sürat kargo
Kargo şubesine ait araçlardan bir örnek

Sürat kargo Şube telefon numaraları ve adresleri:

Eryaman Sürat Kargo Şubesi (0312) 283 12 13   Eryaman Mahallesi 2. Cadde No: 11 Eryaman

Etimesgut Sürat Kargo Şubesi (0312) 244 00 25  Kazım Karabekir Mahallesi 2052 Sokak B BLok No: 19

Şaşmaz Sürat Kargo Şubesi (0312) 278 06 67  Bahçekapı Mahallesi 2472 Cadde B Blok No:22

Sincan Sürat Kargo Şubesi (0312) 268 43 09  Tandoğan Mahallesi Barbaros Caddesi A Blok No: 4

Orsan Sürat Kargo Şubesi (0312) 267 4762   Gökçek Mahallesi Cami Sokak Yüksel Sitesi No:6/7

Yukarıda belirtilen kargo fiyatları, hizmetler ve kdv değerleri dönemsel olarak farklılık gösterebilir. Sürat kargo yetkilileri tarafından verilen fiyatlar kesinlik içermektedir. Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlı yazılmış olup doğabilecek zararlardan olayı sorumluluk kabul etmemektedir.