S 2023 Eryaman Projesi

S 2023 Eryaman Projesi yeni yapılan stad yanındaki boş arazide yükselecek. Mega proje 7 adet yüksek rezidans tipi konuttan oluşacak. MSA Mimarlık sayfasından paylaşılan görsellerde projenin son derece modern bir görüntüye sahip olacağı görülüyor. Daha önce bilindiği üzere bu arazi stadın yapılması karşılığında Söğüt İnşaat firmasına devredilmişti. Stad inşaatı henüz devam ettiği için S 2023 Eryaman projesi de başlayamamıştı. Bu zamana kadar bu araziye yapılacak bir konut projesi olduğu biliniyordu. Fakat detaylar hiç bu kadar net bir şekilde ortaya atılmamıştı. MSA mimarlık sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda inşaatın başladığını belirtmiş olsa da henüz proje inşaatı başlamadı. Stad inşaatı ise adım adım son aşamaya yaklaşıyor. Betonarme kısımdaki işleri büyük oranda biten stadın çatısı çelik konstrüksiyon montajı da bitmek üzere. Yüksek ihtimalle stad bittikten sonra Söğüt İnşaat S 2023 projesinin temelini atmış olacak. İnşaat firmasının Metromall isimli projesinin bir binasının üzerinde ise 15 mart günü yaşam başlıyor.. Şeklinde bir duyuru var. Ancak projenin en köşe sağ uçtaki binanın dış cephe kaplamasının bir tarafı devam etmekte. Metromall satılık daireler ve S 2023 Eryaman ev fiyatları konusunda yazılarımız olacak.

S 2023 Eryaman ilgili görsel

S 2023 Eryaman
S 2023 Eryaman projesi stadın hemen yanındaki boş araziye yapılacak. Devlet mahallesi metrosuna 50-100 metre gibi bir uzaklıkta yer aşacak.

MSA Mimarlık tarafından yapılan paylaşım:

MSA Mimarlık
MSA Mimarlık yapım aşamasında olduğunu instagram hesabından duyurdu.

Projeye ait diğer 3 boyutlu çizim görselleri

S 2023 projesi
S 2023 projesinin stada çok yakın olması üst katlardan maç sırasında sahanın kuş bakışı görülebilmesine bile imkan sağlayabilir.
metromall alış veriş merkezine
Proje stad ve metroya yakın olmasının yanı sıra metromall alış veriş merkezine de çok yakın bir konumda yer alacak.
Ayaş yolu
Ayaş yolu ile Ankara merkez bölgelere de bağlantısı kolay bir nokta olacak.
Proje çevre düzenlemesi
Proje çevre düzenlemesi de harika duruyor. Yeşilin için bir rezidans hayatı olacağa benziyor.

Proje hakkında bilgileri topladığımız MSA mimarlık şirketinin bir çok mega proje üstlendiğini de görüyoruz. Söğüt inşaat ve MSA mimarlık şirketlerini tebrik ederiz. Eryaman stadı, Metromall ve S 2023 Eryaman projeleri ile takdir edilecek işlere imza attılar. Semtimiz mega projelerine kavuşuyor. Şu sıralar Ankara’nın en gözde yerleri arasında ilk sıralarda geliyor. Metromall ev kiraları hakkında ilerleyen zamanda sizlere bir blog yazısı paylaşacağız.

S 2023 Eryaman Projesi” için bir yorum

  • 23 Nisan 2020 tarihinde, saat 23:25
    Permalink

    Kat planlarını nasıl gorebilirim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir