Pasaj Eryaman

Pasaj Eryaman yeni yapılan alış veriş alanları arasındaki yerini aldı. Şuan için içerisinde çok fazla dükkan barındırmayan Pasaj çevre halkına hizmet veriyor. Yunus market en çok tercih edilen mağazalar arasında geliyor. Ayrıca yol üzerinden geçen Eryaman halkı ihtiyaçlarını buradan temin ediyor. Pasaj içerisinde Ömer Aybak Adıyaman çiğ köftecisi, Ümit terzi, Royal parfüm, Vela, Sarp optik, Asır çiftliği yöresel ürünler, Tak-dir et kokoreç işkembe kebap, Deniz pet market, Lokman hekim, Mühür gümüş, Eryaman kuru temizleme, Enjoy kadın erkek kuaförü yer almaktadır. Üst katları konut projesi altı pasaj olarak tasarlanan yapı Yavuz Sultan Selim mahallesindedir. Şuan için Pasaj Eryaman’ın ilerisi boş arazilerden oluşmaktadır. Ancak hızla inşaat projeleri devam etmekte olup bölge hızlı bir şekilde gelişiyor. Bu civarda hizmet veren ego otobüsleri numaraları ise 580 ve 580-1 hatlarıdır. 580 numaralı otobüs hattı ile metroya aktarma sağlayabilirsiniz. Metro istasyonu önünde isterseniz başka bir ego otobüsü veya minibüslerle şehrin diğer alanlarına ulaşım sağlanabilir. Pasaj Eryaman önünden şuan için Kızılay, Sıhhiye veya Ulus gibi yerlere direk otobüs yoktur.

Pasaj Eryaman Fotoğrafları

Pasaj Eryaman
Pasaj Eryaman konut ve dükkanların dışarıdan görüntüsü. Bölge hızla gelişiyor fakat şuan için çevresi biraz boş.
turhan eczanesi
Pasaj Eryaman girişinde Eryaman turhan eczanesi bulunuyor. Giriş kapısını fotoğraftan görebilirsiniz.
yunus market eryaman
Pasajın en çok dikkat çeken işletmesi yunus market eryaman olarak gözüküyor.
Pasaj 3. etap
Pasajın konumunu paylaştığımız haritadan görebilirsiniz. Eryaman’ın bir çok bölgesine yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz. 3. etap bölgesine ve villara yürüme mesafesindedir.

Eryaman 3. etap bölgesine yürüme mesafesinde olması bir çok ulaşım imkanına da erişim sağlıyor. 1-2 km mesafe yürünerek diğer otobüs hatlarına da erişim sağlanabilir. Semtimizde her bölgeye ait iş merkezleri yer alıyor. Bu alanda ise 2 adet bulunmaktadır. Pasajın arka tarafında concept avm de yer alıyor. Burada ise eryaman şok marketler ve eryaman altubilekler yer alıyor. Bim markette concept avm bünyesinde bulunuyor. Fakat yunus markete erişim için pasaj avm yi tercih etmeniz gerecektir. Bölge ilerleyen zamanda gelişim kalkındığında bu iş merkezleri de daha fazla müşteriye hizmet verecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir