Panorama Gold AVM

Panorama Gold Eryaman Susuz tarafına yapılan konut ve avm projesidir. Yaklaşık 1 yıllık bir alış veriş merkezi olmasına rağmen bu civarda oturan halkın günlük ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Mavi yıldız caddesi üzerinde Twin Towers isimli projenin hemen alt taraflarında bulunuyor. Ayrıca Susuz pazarı olarak bilinen Ata mahallesi pazar yeri de çok yakın bir konumdadır. İş merkezi içerisinde Misbaşak, Ata eğitim kariyer, Twin kuaför ve güzellik salonu, Ekomini, Kırtasiye, Damat erkek kuaförü, Pastanecim, Nebioğlu eczanesi, Mavi yıldız eczanesi, İrem kuruyemiş, Ağaoğlu kasap,Mat doğal çiğ süt,Keyf-i Diyar Sofrası, A101, Erciyes börek, Zemzem bayan giyim ve Yunus market yer almaktadır. Ön cepheden 4 dükkan henüz boş ve kiralık olarak gözüküyor. Cadde oldukça işlek özellikle mesai saatlerinde çok sayıda araç bu yolu kullanıyor. Arkasında ve önünde çok katlı, nüfusu fazla siteler yer alıyor. Avm içerisinde en çok tercih edilen işletmeler olarak Yunus market ve A101 dikkat çekiyor. Zaruri market alış verişleri için insanlar bu noktaya geliyorlar.

Panorama Eryaman Fotoğrafları

alış veriş merkezi
Bu alış veriş merkezi görüldüğü üzere bir çok ihtiyaca karşılık vermek üzere açılan dükkanlarla zengin bir yapıdır.
Twin Towers
Dükkanların arka tarafında Eryaman’ın en yüksek binaları Twin Towers yer almaktadır. İkiz kuleler olarak da anılmaktadır.
Susuz pazar alanı
Bu alanda 2 adet eczane yer alıyor. Eczaneleri bulmakta zorluk çekenler ikiz kuleleri uzaktan takip edebilirler. Yada Susuz pazar alanına sorarak buraya gelebilirler.
A101 market
Yol üzerine sıralanmış işletmeler ve A101 market oldukça ilgi görüyor.
Yunus market
Yunus market Ankara’nın bir çok yerinde olduğu gibi burada da müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.
giyim mağazası
Kasap, kırtasiye ve giyim mağazasına kadar çok sayıda dükkan yer alıyor.
Panorama
Panorama kiralık dükkan arayanlar içinde güzel bir alternatif olabilir bir kaç tane boş dükkan bulunuyor.

Twin towers Eryaman, Panorama avm ve Susuz pazar yerine ulaşım için Ego otobüsleri mevcut. Cadde üzerinden geçen otobüs numaraları 542, 580 ve 585. Ayrıca yürüyerek Metromall önündeki otobüs son duraklarına ulaşmakta mümkün ancak 20 dk gibi bir zaman kaybı oluyor. Eski ismiyle Güzelkent Anadolu Lisesi de buraya çok yakın. Yaklaşık 500 metre uzaklıkta yer alan lisenin yeni adı Şehit Aytekin Kuru Anadolu Lisesi olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir