Pamela 25 martta Eryamana geliyor

Pamela 25 mart 2018 tarihinde Eryaman’daki Optimum Avm’de sevenleriyle buluşacak. Alış veriş merkezi konser etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Daha önce bir çok sanatçıyı Ankaralılarla buluşturan Optimum alış veriş merkezi yine eğlenceli bir konsere ev sahipliği yapacak. Konser saat 16:00’da Eryaman Ayaş yolu üzerindeki avm de ücretsiz olarak siz değerli misafirlerini bekliyor. Pazar günü Pamela akustik konseri ve muhteşem performansıyla hayranlarına unutulmaz dakikalar yaşatacak. Konsere yoğun bir ilgi olacağı tahmin ediliyor. Özellikle Eryaman, Sincan ve Etimesgut’tan bir çok vatandaşımızın gelmesi ve konser bölgesinin dolacağı düşünülüyor. Sanatçı hayranlarına en sevilen parçalarını akustik olarak seslendirecek. Ayrıca hafta içi üç yaşa kadar çocuğu ile gelen ve alış veriş yapan müşterilere vale hizmetinin ücretsiz olduğu açıklandı. Garaj günleri de tüm hızıyla devam ediyor. Optimum kapalı otoparkında kurulan çadırlarda garaj günleri kapsamında birbirinden değerli markalar uygun fiyatlı ürünler satmaya devam ediyor. Ayrıca 25 mart günü siz konser ile ilgilenirken çocuklarınızda düşünülmüş. Çocuklar için küçük itfaiyeciler atölyesi kurulacak.

Pamela eryaman konseri
Pamela konserde şarkılarını akustik olarak seslendirecek.

Konser, Meslek Atölyeleri ve Fotoğraf yarışması

Eryaman Optimum etkinliklerini gerçekten bizlerde takip etmekte zorlanmaya başladık. Çocuklar için 18 martta küçük doktorlar atölyesi 25 martta ise Pamela konseri ve çocuklar için küçük itfaiyeciler atölyesi yapılacak. Çocuk atölyeleri için katılım saatleri 15:00 ve 19:00 arasında bunu unutmayalım. Birde Eryaman Pamela konseri katılımı ücretsiz ve konser saati 16:00 dır. Son katılım tarihi 20 nisan 2018 olarak belirlenen bir fotoğraf yarışması var. Fotoğraf yarışmasında güzel para ödülü değerinde hediye çekleri de mevcut. Eryaman fotoğraf yarışması büyük ilgi gösteriyor. Ayrıca bu yarışmaya her yaştan kişiler katılabilir. Pamela’nın akustik konserinde ayrılamayız biz isimli şarkısını söylemesi bekleniyor.

Pamela son olarak Şule ile Vitrindekilere katıldı

Pamela
Sevilen sanatçının katıldığı programdan bir kare

Pamela Spence kimdir?

Almanya doğup büyümüş 45 yaşında bir Rock sanatçısıdır. Liseyi Ankara’da bitirmiş ve burada Türkçe öğrendikten sonra bir çok sanatçıya vokallik yapmıştır. Çalıştığı sanatçılar arasında en çok tanınanı ise Teoman’dır. Sinema filmlerinde de bazı rollerde karşımıza çıkmıştır.Son albümü ise 8 yıl önce çıkarmıştır sonrasında single çalışmalarla yoluna devam etmiştir. Şuan kadar piyasaya sürdüğü 4 adet albüm vardır. İlk albümünü ise bundan tam 16 yıl önce çıkarmıştır. Tecrübeli ve başarılı bir sanatçıdır. Hayran kitlesi oldukça geniştir ve gençler tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir