Otomatik Sulama Sistemi

Bahçeler için otomatik sulama aparatları her zaman gerekmektedir. Son zamanlarda hızlı ve pratik sulama için son teknolojik otomatik sulama sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Bu sistemi bahçenize kurmak için Reel Sulama şirketini aramak ve sipariş vermek yeterlidir. İstediğiniz sistem istediğiniz yere kısa sürede kurulmaktadır. Bir süre arıza durumu kontrol edilmekte herhangi bir arızada parça değişimi yapılmaktadır.

            Bahçeler hızlı ve pratik bir şekilde sulanarak zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Son zamanlarda tercih edilen bu sistem suyun israf edilmesini engellemektedir. Sistem otomatiktir. Sulama hızlı bir şekilde gerçekleşir. Su fışkırma yoluyla çimlere ya da bitkilere saçılarak köklerini hızlı bir şekilde ıslatır ve kendiliğinden kapanır. Bu otomatik özelliği sayesinde zamandan ve sudan tasarruf edilmemesi mümkün değildir.

Sulama Sistemleri

 Otomatik Sulama Sitemi Kurulum Ve Montaj

            Reel Sulama firmasını arayarak otomatik sulama sistemi aparatlarını bahçenize kurdurmak istediğiniz söylediğiniz taktirde ekibimiz adresinize gelerek kurulumu gerçekleştirecek, uygun tesisat alanı aramaktadır. Oldukça profesyonel bir ekipman ile çalışan firmamız elinden gelenin en iyisini yaparak uygun donanım sistemini bulmaktadır. Gerekli planlama yapılıp sistemin kurulacağı alan belirlendikten sonra borular ve tesisat parçaları alınarak adresinize tekrar gelinmektedir. Toprağın altında oluklar bulunmaktadır.

 Bizimle İletişime bu link’den geçebilirsiniz : https://reelsulama.com/otomatik-sulama-sistemi-nedir/

            Bahçede sistemin kurulacağı alanda bu su oluklarının keşfedilmesi gerekmektedir. Toprak kazılarak su oluklarına ulaşılır. Su olukları tam ve teşekküllü olarak bulunduktan sonra borular ve diğer parçalar oluklara yerleştirilip bağlanır. Bağlama işlemi ana boruya ulaşana kadar devam eder. En son aşamada ana boruya ulaştıktan sonra buraya sağlam bir şekilde bağlama yapılır ve toprak altındaki işlem biter. Bu işlem bittikten sonra toprak yeniden kapatılır ve toprak üstüne hortum sistemi kurulur. Son aşamada ayarlar yapılarak otomatik sistem kurulur. Bu işle ekibimiz tarafından çok büyük bir titizlik ve uzmanlıkla yapılmaktadır.

            Toprak üstünde görüntü kirliliği oluşturabilecek herhangi bir boru kalabalığı bulunmaz. Sadece küçük fıskiyeli hortum toprağın üstünde kalır. Aynı zamanda toprak altındaki borularda herhangi bir su kaçırma, sızma ve arıza durumu olmamasına dikkat edilir. Boruların toprağın altında olması da daha sonradan oluşabilecek hasarları büyük oranda önlemektedir. Buna rağmen olası herhangi bir durumda kırık, çatlak ve sızıntı olması halinde ekibimiz aranarak garanti koşulları kapsamında parça değişimi ve tamirat yapılabilmektedir.

 Otomatik Vana Sistemi

            Kış aylarında buzlanma ihtimaline karşı ana şebekeye otomatik vana sistemi de bağlanmaktadır. Bu sistem buzlanmaya engel olmaktadır. Aşırı buzlanma ani ısınmayla birlikte zarara sebep olabilmektedir. Bu sebeple bu şekilde borular izole edilir. Bunun dışında herhangi bir önlem almayı da gerektirmez. Kış aylarında donma bu şekilde önlenirken bahar ve kış aylarında ortaya çıkan sık yağmurlar da sulamanın gereksizliği ortaya koymaktadır. Bu durumda sulama suyun israfından başka bir şey olmayacağı için otomatik sulama sistemi yağmur sensörlü olarak yapılmaktadır. Bu sistem sayesinde bitkilerin suya ihtiyacı olmadığında ve yağmur yağdığında sulama yapmaz. Bu akıllı sistem sayesinde de boşa su harcanmamış olur. Bunun dışında bu sistem zaman ayarlıdır ve belli aralıklarla sulama yapar. Sulama işlemini fışkırtma ve püskürtme yolu ile gerçekleştirir.

 Bizimle İletişime Geçin

            Reel sulama firması olarak otomatik sulamada Raid Braid sistemini kullanmaktayız. Bu sistem borularının satışını da yapmaktayız. Dileyen için adrese gelip keşif ve kurulumu da gerçekleştiriyoruz. Bahçenizi daha da güzelleştirmek, zamandan tasarruf etmek ve hızlı ürün almak için web sitemizin iletişim sekmesine tıklayarak bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz mail atabilirsiniz. Ekibimiz kısa sürede bıraktığınız telefon numarası üzerinden size dönüş yapacaktır. Mesaj panelinden soru ve görüşlerinizi de hızlı ve pratik bir şekilde iletebilirsiniz.

İletişim Detayları

Anafartalar Mahallesi

Şehit Yaşar Akansel Sokak

No 3/409 Altındağ / Ankara

Telefon: 0312 309 47 01
Cep : 0536 837 94 84

E-mail: caner@reelsulama.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir