Optimumdaki mağazalar ve ulaşım bilgileri

Optimumdaki mağazalar son derece kalitelidir. Çünkü Eryaman semtine ait en eski alış veriş merkezleri arasında yer alır. Outlet olması ürünlerin fiyatlarına da yansımış olacak ki baya uygun fiyatları giyecekler bulabiliyoruz. Bu avm nin en büyük avantajı ayaş yolu üzerinde yer almasıdır. Çünkü Ayaş yolu bilindiği üzere son derece yoğun bir trafiğe sahiptir. Dezavantajları arasında ise metro duraklarına uzak bir noktada yer alıyor olmasıdır. Bu noktaya metro ile gitmek mümkün değildir. Metrodan indikten sonra baya bir mesafe yürümeniz gerekebilir. Dolmuş ile ulaşım sağlamak mümkündür. İki bilinen nokta söyleyebiliriz bunun için birincisi sıhhiye köprüsü altında ikincisi ise eski TBMM binası yanındaki duraklardır. Optimum önünden geçen belediye otobüslerinin numaraları 541-542-547-245 tir. Kişisel aracınızla Ayaş yoluna ulaşmanız ve Eryaman’a tarafına gelmeniz uygun olacaktır.

optimumdaki ulaşım
Optimumdaki otoparkın ve kafelerin dışarıdan görünümü

Optimumdaki en ucuz mağazalar

Optimum karşısında Koçtaş ve Alnıaçıklar gibi cazip yerlerde yer alıyor. Vatan bilgisayar da çok yakın bir konumda yer almaktadır. Avm aynı zamanda eğlence merkezi olarak da göze çarpıyor. Rollhouse içinde bowling ve bilardo bulunuyor. Yiyecek içecek katıda oldukça geniz ve bir de terasa sahiptir. Alış veriş merkezi içinde başkent doğalgaz satış noktası vardır. Doğalgaz yüklemeleri ve ATM için en alt kata inmeniz gerekiyor. Eryaman’nın bir çok yerine optimum avm den taksi 10-20 TL arası tutmaktadır. Konumu ve fiyatlarıyla bu avm oldukça iyi diyebiliriz. Eğer Eryaman’da ikametgah edecekseniz mutlaka optimum’u ayda bir kez ziyaret edip kampanya ve ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bence Optimumdaki en güzel mağaza ise kotondur.

optimumdaki
Optimumdaki güzelliklerin uzaktan görünüşü

Ayaş yolu üzerine park yasağı bulunuyor. Çoğu zaman Trafik polisleri bu noktadan araçlar çekiyor. Ceza yazıyor. Bu yüzden araçlarınızı avm otoparkına park etmenizde fayda var. Ayrıca Ayaş yolu üzerine park edilen araçlar çevre yolundan gelen trafiğe engel olmakta bu noktadan gelen arabaların yola çıkmasına engel oluşturmaktadır. Otopark dışında yol üzerine park edilen araçların bir çoğunun hırsızlığa maruz kaldığı araçlarının camının kırıldığı da gelen duyumlar arasındadır. Kapalı otopark işletme içinde mevcut ve üç kattan oluşmaktadır. Hafta sonu yoğun zamanlarda yerin altına -2 ve -3 aktif edilmektedir. Aracınızın güvenliği ve ceza yememek için kapalı otoparkı da tercih edebilirsiniz. Optimum web sitesinden avm mağazalarının tam listesine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir