Murat Kekilli Eryaman konseri 30 martta

Murat Kekilli Eryaman konseri şeker mahallesi Çöp kafede olacak. 30 Mart 2018 Cuma günü Murat Kekilli sevenleriyle buluşacak. Konser ücretli ve 20:00 da kapılar açılacak. İki çeşit oturma düzeni mevcut yemekli masa ve bistro masa olmak üzere. Fiyatlarda bu masaların özelliklerine göre belirlenmiş durumda. Yemekli masanın ücreti 140 TL ve bistro masanın ücreti ise 90 TL. Masaların kendilerine özel menüleri olduğu için ücret farkı oluşuyor. Çöp kafenin yeri, Olimpiyat hazırlık merkezi merkezinin  ve Bahçen Eryaman konutlarının ilerisindeki tepeyi aşınca şeker mahallesi bölgesinde. Konserde havai fişek gösterisi yapılacak ve çocuklar için oyun alanı yer alıyor. Bilet satış noktaları ise Çöp Kafe Eryaman, Çöp Kafe Bağlıca ve Yenikent Polsan Prestij konutları olmak üzere belirlenmiş. Ücreti nakit olarak ödeyebileceğiniz gibi havale ve eft ile de rezervasyon işlemi yapabiliyorsunuz. Etkinlikle ilgili bilgi almak ve rezervasyon yapmak için telefon numarası: 0546 760 05 06 ve 0312 234 39 01 olarak belirtildi. Ayrıca detaylı bilgiyi bilet satış noktalarından da edinebilirsiniz.

Murat Kekilli ilk albümünü 1999 yılında çıkardı. 50 yaşındaki sanatçı Adana doğumludur. 2000 yılında kral tv müzik ödüllerinde en iyi rock sanatçı olarak ödül almıştır. Bu akşam ölürüm isimli şarkısı en çok ses getiren ve sanatçıyı ünlü yapan çalışmasıdır. 1993 yılından bu yana aktif olarak müzik yaşamını sürdürmektedir. Yaklaşık 25 yıllık bir rock müzik kariyeri vardır. Değerli sanatçı Eryamanda sevenleriyle buluşacak.

Murat Kekilli Eryaman konseri masa bilgileri:

Yemekli Masa (140TL):

Dana rosto ve Patates püresi, Mevsim salatası, Sigara böreği, Rus salatası, Acılı Ezme, Tarator, 1 adet meşrubat ve su, meyve tabağı, sınırsız çay, patlamış mısır.

Bistro Masa (90 TL):

Meyve tabağı, Cips tabağı, Patlamış mısır, 1 adet meşrubat ve su, Sınırsız çay

Murat Kekilli Eryaman
Murat Kekilli Eryaman konserine ait afiş. Değerli sanatçı 30 mart cuma günü çöp kafe Eryamanda sevenleriyle buluşacak.

Yemekli ve Bistro Masa arasında farklar bu şekilde tercihlerinizi buradan bilgi edinerek yapabilirsiniz. Çöp kafe yetkililerinden bizlere verilen detaylar bu şekilde fakat herhangi bir mağduriyet olmaması için direkt olarak kendileriyle iletişime geçmeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olur. Bizler sadece sizlerin semtimizde olan etkinliklerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Konser organizasyonuyla herhangi bir bağlantımız yoktur. Konser organizasyonu ve fiyatlarla ilgili en net bilgiyi Eryaman Çöp Kafe yetkilisinden alabilirsiniz.

Eryaman Çöp Kafe
Çöp kafeden bize verilen konser fiyatı ve menü listesi bu şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir