Meydan Eryaman ev fiyatları ne kadar?

Meydan Eryaman semtin yeni gözdesi olmak için geldiğini duyurdu. Gerçekten de güzel bir projeye benziyor. Bu tip projelerin Ankara’nın farklı semtlerinde örneklerini görmüşlüğümüz var. Herkesin aklındaki düşünce bu noktada ev fiyatları nasıl olacak. Eryaman mega projelerin uğrak noktası oldu. Kaşmir ve Metromall derken şimdide Meydan konutları geliyor. Hızlı tren istasyonunun optimum arkasına açılacağı ve Aşti nin batı otobüsleri için yeni durağının Eryamana yapılacağı söylentileri bu alanın değerini arttırdı. Ankaranın yeni gözdesi haline gelen semtte metronun olması da büyük bir avantaj. Meydan projesi metroya ve optimuma yürüme mesafesinde yer alırken pazar alanına da yakın bir konumda. Projenin geçtiğimiz günlerde lansmanı yapıldı. Bu bölgeden geçenler o gün yer alan araç kalabalığından durumu az çok anlamışlardır. Evlere ve dükkanlara yoğun ilgi gösteriliyor. Çoğu kişi yatırım olarak görse de bir kısım ise sıcak bir yuva arayışıyla satın almayı düşünüyor.

Meydan Eryaman konumu:

Meydan Eryaman
Meydan Eryaman inşaat başlamadan önceki hali ve konumu

Meydan Eryaman konutlarına ait ilan yayınlanmış 249 bin tl den başlayan fiyatlar

Bende şöyle bir araştırma yaptım ve fiyat bilgilerine ulaşmayı başardım. Lansmana katılmasam da fiyat bilgileri sahibinden isimli satış sitesine koyulmuş durumda. 77 metrekare 2+1 ve 1. kat dairenin fiyatı 249.000 tl olarak ilan verilmiş. 103 metrekare 3 oda 1 salon 1. kat dairenin fiyatı ise 349.000 TL olarak görülüyor.

Meydan Eryaman
Meydan Eryaman bittiğinde bu şekilde olacak bilgisayar çizimi

Proje kapsamında 96 adet 3 oda 1 salon, 454 adet 2 oda 1 salon ve 51 adette mağaza olacak.Projenin tam olarak yeri polsan diye bilinen siteye yakın bir konumda. Göksu mahallesi, Ertuğrul Bey caddesinde yer alıyor. Fiyatla ilgili kesin bilgiyi yüklenici firmalar olan Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaattan alabilirsiniz. Bu yazı kesin bilgiler içermemekle birlikte sadece internette yer alan bilgiler ışığında yazılmıştır. En net bilgiler tabi ki satış ofisinden edinilebilir. Satış ofisine uğramanız durumunda örnek daireyi de gezebilirsiniz. Görülen duruma göre Eryaman büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Meydan isimli projede bölgeye renk katacak gözüküyor. Zira yapıldığı bölge proje bekleyen güzel bir konumdu. Eryaman 1. etap ve 2. Etap ile 6. Etap konutlarını bağlayan bir noktaydı. İlgili proje sahiplerini ve konut alacak vatandaşları şimdiden tebrik ederiz. Hayırlı olmasını dileriz. Nezih bir semt büyük projelerle taçlandırılır. Bu yönden harika işler görmeye başladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir