Metromall ücretsiz müşteri servisi seferlerine başladı

Metromall müşteri servisi deneme seferleri yapmaya başladı. Özellikle Göksu ve Eryaman 1-2 metrosu çevresinde halkın yoğunlukla kullandığı servise ilk günden yoğun ilgi var. Semtimizde ilk defa bir alış veriş merkezi tarafından sunulan servis hizmetini daha öncesinde ise sağlık merkezleri, spor salonları ve marketler sağlıyordu. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak ve aracı olmayan kişilerinde kolayca AVM’ye ulaşmasını sağlamak için düşülmüş bu hizmetin oldukça faydalı olduğu görülüyor. Eryaman içerisinde kısa mesafe de toplu taşıma araçlarının kullanılması müşteriler için ekstra bir maliyet oluyordu. Ücretsiz servis imkanıyla yol parası verilmeden rahat bir şekilde Metromall’e ulaşmak mümkün olacak.

Metromall Avm dış görünüş
Metromall Avm dış görünüş

Metromall ücretsiz müşteri servisi şuan için deneme seferleri yaptığından dolayı herhangi bir saat veya güzergah bilgisi verilmemiş. Yetkililere telefon ile ulaştık fakat şuan deneme seferindeyiz yolda gördüğünüz zaman aracı durdurarak binebilirsiniz. Şeklinde cevap aldık. İlerleyen zamanda düzene girerek saat ve durak bilgilerine ulaşabilmeyi umut ediyoruz. Metromall servisleri mor renkli ön üst tarafında ışıklı olarak bilgi yazısı bulunmaktadır. Ayrıca aracın bir çok yerindeki Metromall yazısından servisi diğer araçlardan ayırt etmek mümkün.

Metromall Müşteri Servisi
Metromall Müşteri Servisi

Metromall alış veriş merkezi müşteri servisi dışındaki hizmetler

Alış veriş merkezindeki diğer hizmetlere değinmek gerekirse; danışmaya kimlik bırakarak Powerbank alabiliyorsunuz. Powerbank hizmeti ile şarjı biten müşteriler mağazaları gezerek telefonlarını şarj edebiliyorlar. Merkezin zemin katında revir bulunmaktadır. Herhangi bir sağlık probleminde acil butonlarını kullanabilir veya güvenliklerden yardım isteyerek sağlık ekibine ulaşabilirsiniz. Tekerlekli sandalye yaşlı veya engelli müşteriler için kolaylık sağlamak amacıyla düşünülmüş güzel bir detay. Ayrıca engelli vatandaşlarımız için yükselti bölgelerinde rampalar ve düz yürüyen merdivenler bulunmaktadır. Mescit alış veriş merkezinin -1 numaralı katındadır.

Metromall Müşteri Servisi Önden Görünüş
Metromall Müşteri Servisi Önden Görünüş

Metromall içerisinde engelli tuvaleti ve çocuk tuvaleti vardır. Merkez her gün sabah 10 da açılıyor ve akşam 22 de kapanıyor. Küçük çocuklar için danışmadan bebek puseti temin edilebilir. Bebek bakım odası ve çocuk oyun alanı olarak tasarlanan bölümler vardır. Otopark hizmeti kapalı ve açık olmak üzere geniş bir alana yayılmıştır. Ayrıca ön taraftaki açık otoparkta vale hizmeti de bulunuyor. Metromall alış veriş merkezine ulaşmak için metroyu kullanacak vatandaşlar devlet mahallesi durağında inebilirler. Belediye otobüsü veya minibüs kullanan kişiler ise Eryaman son durakta ineceklerdir. Keyifli alış verişler dileriz.

Metromall ücretsiz müşteri servisi seferlerine başladı” için bir yorum

  • 6 Kasım 2019 tarihinde, saat 23:29
    Permalink

    Etimesgut zirve caddesinden servis neden kaldırıldı acaba

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir