Metrokent Çarşı

Metrokent alış veriş merkezi Eryaman 1-2 metro durağının hemen yanında yer alıyor. Eryaman Garanti Bankası şubesi ve Denizbank şubesi bu çarşının dış cephesindedir. Ayrıca burada bulunan Karikatür Bi Kafe Eryaman gençlerinin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer almaktadır. Semtimizdeki tek alkollü mekan olma özelliği ile dikkat çekmiştir. Küçükte olsa tüm ihtiyaçların bulunabileceği Migros burada konumlandırılmış durumda. Pasaj içerisinde yer alan diğer dükkanlar ise; Ravella bayan kuaförü, Woman life güzellik, epilasyon estetik bakım merkezi, Alfa optik, Elif emlak, Eryaman telefon hastanesi, DRYLüx kuru temizleme, bay bayan terzi, Kent pizza, Fırıncı ustam, Özgül Eczanesi bu alış veriş merkezinde hizmet sunuyor. Çarşının çevresinde bir çok işletme var. Örnek vermek gerekirse Eryaman konut taksi, Çiçek keyfi, VİP sports, Z kuşağı koleji, Duygu emlak, Borsem emlak, Tepe emlak, Grand Park Düğün salonları, Masa lounge bölgedeki diğer işletmelerdir. Ayrıca İş bankası ve Akbank atm hizmetleri de bu çarşının çok yakınında bulunuyor. Kısaca Metrokent çevre halkının tüm ihtiyaçlarının karşılanması için büyük bir özveri gösteriyor.

Metrokent AlışVeriş Merkezi

Metrokent
Metrokent ön cephesi Garanti, Karakatür cafe ve migros ile eczanenin bulunduğu taraf.
Denizbank
Çarşının metro istasyonuna bakan tarafı denizbank ve fırın bulunmaktadır.
Karikatür kafe
Karikatür kafe gençlerin sıklıkla tercih ettiği ve Eryamanda maç yayını olan kafeler arasında gelmektedir. Alkollü içecekler mevcuttur.
Metrokent alışveriş merkezi
Metrokent alışveriş merkezi içerisinde yer alan dükkanların ve telefon numaralarının yazılı olduğu tabela.

Alışveriş merkezine ve kafelere ulaşım oldukça kolay bu noktadan bir çok otobüs ve minibüsün yanı sıra metro hattı da bulunmaktadır. Ayrıca Göksu parkına çok yakın bir konumda yer almaktadır. AVM önünden geçen otobüs hatları şu şekilde; 501-2 502-2 531 540 540-6 541 541-1 541-3 543-1 551 552 553 555-4 556-4 575 580 580-1 585-1 numaralı ego otobüslerini kullanarak buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. Geniş bir otoparka ve güvenlik hizmetine sahiptir. Gerek avm içerisinde gerekse otoparkında güvenlik görevlileri beklemekte olup araçlarını gönül rahatlığıyla park edebilirsiniz. Araçların giriş çıkışı sürekli kontrol altında tutulmakta olup ücretsiz otopark hizmeti vardır. Eryaman alkollü mekan konusunda biraz kısıtlı imkanlara sahip. Bu yüzden buradaki mekan buraya gelmek için iyi bir sebep oluşturuyor. Çoğunluğunu üniversiteli gençlerin oluşturduğu müşteriler üst kattaki kafeden faydalanıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir