Kutlutaş İş Merkezi

Kutlutaş iş merkezi Eryaman semtinin en eski alış veriş tesisleri arasında yer almaktadır. İçerisinde bir çok küçük işletmeyi barındırmaktadır. İş merkezi Altay mahallesinde yer alıyor.  1. etaptaki evlerin ihtiyaçları karşılamak amaçlı yapılmış. Fakat tüm Eryaman’dan ziyaret almaktadır. İşini dürüst ve temiz yapan esnaflara uzaktan da olsa müşteri geliyor. Mühim olan dürüst bir ticari ahlak sahibi olmaktan geçiyor. Eryaman esnafının en önemli özelliği de işini dürüst yapanların çoğunlukta olmasıdır. Halk gibi esnafta belirli bir kültür seviyesine sahip insanlardan oluşuyor. Nezih alanlar oluşturulmuş durumda. Kutlutaş iş merkezi pazar yerine çok yakın bir noktada yer alıyor. Ayrıca bu iş merkezine öğle aralarında Eryaman lisesinden öğrencilerde ihtiyaçlarını karşılamak için geliyorlar. Öğrenciler içinde güzel bir imkan sağlanıyor. Pazar günleri meyve – sebze ihtiyacını karşılayan halk diğer ihtiyaçları için kutlutaşı tercih ediyor. Çünkü pazara yakın bir konumda bulunması bu iş merkezini avantajlı kılıyor. Eryaman’ın diğer bölgelerine nazaran bu civardaki yapılar çok fazla yüksek katlara sahip değil.

Kutlutaş iş merkezinin dışarıdan ve içeriden görünüşü:

Kutlutaş dış görünüş
Kutlutaş dış görünüş
Kutlutaş iç görünüş
Kutlutaş iç görünüş

Kutlutaş İş Merkezi içerisinde yer alan dükkanlar:

Kutlutaş iş merkezi
Kutlutaş iş merkezi içerisinde yer alan dükkanlar ve telefon numaraları

Yukarıdaki görsel 16 şubat 2018 tarihinde kutlutaş iş merkezinde çekilmiştir. Fotoğrafta yer alan firmalar şu şekildedir: Moda döşeme, Genç Kundura ayakkabı tamir servisi, Form center sağlıklı yaşam, Öğütler imalathane, Güven yapı elektrik sıhhi tesisat, Rüya mutfak banyo, Doruk cam ısı cam – pvc, Damla döşeme, Gül yapı market, Ünlü internet kafe, Özkan mobilya perde, Öğütler süpermarket, Umur dershanesi, Umur kitap kırtasiye, Komar pastanesi, Gündüz kuruyemiş tekel iddaa, Berat çeyiz, ST color dijital fotoğraf, Terzi yüksel, Altınay kuyumculuk, Uğurum kuaför, İrem unlu mamüller, Meşhur Adıyaman çiğ köftecisi, Has erkek kuaför salonu Adem Aygül, Şengül emlak, Hazar 58, Demir emlak, Kardeşler piknik döner köfte çorba mantı sulu yemek, Kuru temizleme, Mehmetçik emlak, Eyüp erkek kuaförü, Aksay güzellik salonu kuaför yusuf, Vodafone fatura ödeme teknik servis, Salon eryaman digitürk yayını, köse bisiklet, çare arzum.

Yukarıda yer alan firmalardan web sitemize reklam vermek isteyen kişiler bizlere iletisim@eryaman.org adresinden ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir