İlçe milli eğitim müdürü giyim kursu ziyareti

İlçe milli eğitim müdürü halk eğitim merkezi kursunu ziyaret etti. Eryaman Kooperatifler Birliği Ortaokulunda, Şehit Hüseyin Kalkan Halk Eğitim Merkezi tarafından Giyim üzerine kurs açıldı. Kursu bu gün Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım ziyaret etti. Kursiyerlerle konuşan Ayfer Yıldırım kurs hakkında izlenimlerde bulundu. Eryamanlı hanımların yaptığı çalışmalar takdir topladı. Ziyaret oldukça renkli görüntülere sahne olurken kursiyerlerin eğlenceli ve faydalı bir çalışma içerisinde olduğu görüldü. Halk eğitim merkezi yöneticileri ise siteleri üzerinden ziyaret dolayısıyla Ayfer Yıldırım’a teşekkür mesajı yayınladılar. İlçe milli eğitim müdürlüğü ise ziyareti twitter üzerinden duyurdu. Bu şekilde kursların ilçe milli eğitim tarafından destek görmesi ve ziyarette bulunulması kesinlikle önemli. Ev hanımlarına yönelik bu gibi çalışmaların artması gerekiyor. Bu konuda halk eğitim merkezlerine büyük görev düşüyor. Eryaman semti bu konuda oldukça başarılı bir duruma geldi. Kurslar hakkında bilgi almak veya katılmak isteyen semt sakinleri 6. etap bölgesinde mavi çarşı karşısındaki binadan bilgi alabilirler. Ayrıca bizimde halk eğitim merkezi kursları üzerine yazdığımız bir yazı var. Okuyarak bilgi sahibi olabilir kurslardan faydalanabilirsiniz. Son olarak 22 mart itibariyle Cumartesi günleri Eryaman okuma yazma kursu açıldı.

İlçe milli eğitim müdürü ziyaretinden fotoğraflar:

İlçe milli eğitim müdürü
İlçe milli eğitim müdürü Ayfer Yıldırım kursiyer çalışmalarına bakıyor.
Ayfer Yıldırım
Sayın Ayfer Yıldırım kursiyerlerle konuşurken.
Ziyaret eğlenceli
Ziyaret eğlenceli anlara sahne olurken olumlu görüşmeler gerçekleşti.
Giyim kursu
Giyim kursu ziyareti sonrası kursiyerlerle bir hatıra fotoğrafı çekildi.

Eryaman halk eğitim merkezi kursları hakkında merak ettikleriniz için telefon edebilirsiniz. Yıl boyunca açılması ihtimal kurslar ise şu şekildedir.

Açılacak kurslar
Açılacak kurslar hakkında bilgilerin yer aldığı görsel

Ülke genelinde başlatılan okuma yazma seferberliği semtimizde de devam ediyor. 22 mart cumartesi günü yapılan duyuruya göre Cumartesi günleri halk eğitim merkezinde okuma ve yazma kursları açılmıştır. Kursa katılmasını istediğiniz yakınlarınız var ise yukarıda belirtilen adreslerden merkezle iletişime geçebilirsiniz. Kursiyerler okuma yazma bilmedikleri için bu haberi onlara ulaştırmak okuma yazma bilenlere düşen bir görev. Çevremizde okuma yazma öğrenmek isteyen her yaştan kişileri halk eğitim merkezine yönlendirelim. Cumartesi günleri kurslar devam ediyor. Kayıt için geç değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir