Güzelkent aile yaşam merkezi üyelik ücreti ve seans saatleri

Güzelkent aile yaşam merkezi Çarşamba günleri hariç haftanın her günü seans programına göre açıktır. Aile yaşam merkezi seansları Bayan ve Erkek olarak ayrılmış durumda. Tesisin üyelik sisteminden Etimesgut dışındaki vatandaşlarda yararlanabilmekte fakat üye olmak isteyen kişilerin 18 yaş ve üzeri olması gerekiyor. Üye olan kişiler tesisten haftanın 3 günü faydalanabiliyor. Üyeler Fitness, Yüzme havuzu, Sauna, Fin hamamı, Pilates, Spinning, Aerobik ve bilardo hizmetlerine hak kazanıyor. Tesis seans giriş saatinde herhangi bir kural yok size uyan seansa geç kalsanız daha belirtilen saat aralığında giriş yapabiliyorsunuz. Seans kullanım süresi ise 3 saatle sınırlı süresi dolan üye tesisten çıkış yapıyor.

Tesis günübirlik kullanım ücretleri:

Günübirlik Hafta içi: Yetişkin: 20 TL Öğrenci: 10 TL Hafta sonu: Yetişkin: 25 TL Öğrenci: 15 TL

Üyelik ücretleri:

Yetişkin: 1 aylık 125 TL Emekli: 1 Aylık 125 TL Öğrenci: 1 Aylık 90 TL

Yetişkin: 3 aylık 300 TL Emekli: 3 Aylık 300 TL Öğrenci: 3 Aylık 250 TL

Yetişkin: 6 aylık 450 TL Emekli: 6 Aylık 450 TL Öğrenci: 6 Aylık 400 TL

Yetişkin: 1 yıllık 800 TL Emekli: 1 yıllık 600 TL Öğrenci: 1 yıllık 600 TL

Yüzme kursu ücretleri

1 ayda 8 seans yüzme kursu veriliyor. 1 seans ise 1 saat 15 dakika sürüyor.

Yetişkin: 100 TL Öğrenci: 85 TL

Pilates kursu yalnızca üyelere özel bir ayrıcalık olarak düşünülmüş. Herhangi bir ücreti yok üyelere ücretsiz pilates kursu veriliyor.

Aynı aileden 2 veya 3 birey yıllık üyelik yaparsa özel fiyatlar uygulanıyor.

Güzelkent aile yaşam merkezi
Güzelkent aile yaşam merkezi seans saatleri
Güzelkent aile yaşam ücret
Güzelkent aile yaşam merkezi ücret tablosu

Kurallar ve temizlik saatleri

Tesis temizliği Çarşamba günü ve hafta içi her gün 15:00-16:00 haftasonu ise 11:30-12:00 aralığında yapılıyor. Seanslar içerisinde ise her saat başı 10 dakikalık temizlik süresi vardır. Çalışanlara bu konuda anlayış gösterilmesi gerekiyor. Tesis Çarşamba günleri tamamen kapalıdır. Tesis girişlerde üyelere öncelik tanıyor fakat günübirlik giriş yapmakta mümkün. Günübirlik giren vatandaşlar Fitness, Yüzme havuzu, Sauna, Fin hamamı imkanlarından faydalanabilir. Yüzme bilmeyen kişilerin ve 5 yaş altı çocukların havuzu kullanması yasak. 5-15 yaş arası çocuklar anne ve babaları iler havuzu kullanabiliyor. 16 yaş üstü bireyler ise havuza kendileri girebilir. Şehitlerimizin 1. Derece yakınları (Anne, baba, eş ve 25 altı yaş çocukları) gazilerimiz ile eş ve reşit olmayan çocukları üye olmaları kaydıyla tesisten ücretsiz faydalanabilirler. Havuz kurallarına uyulmadığı taktirde personel üyeyi havuzdan çıkarabilir. Havuz kıyafeti ve malzemesi olmadan havuza girmek yasak. (şort, mayo, bikini, bone, terlik, havlu) Bonesiz havuza giriş kesinlikle yasaktır.

Üyelik için gereken evraklar:

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Öğrenciler için öğrenci belgesi

Gazi ve şehit aileleri için ilgili belge

Engelli bireylerin; ortopedik, bedensel, fiziksel, görme, işitme engel durumlarını bildirir sağlık raporu ve bu raporun en az %40 olması ve belgesini getirmesi gerekmektedir.

Fiyat ve seans bilgileri hakkında bilgiler 2019 yılında elde edilmiştir. Değişiklik olması durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Kesin ve net bilgi için Güzelkent aile yaşam merkezi telefon numarası: (0312) 279 15 96

Güzelkent aile yaşam merkezi üyelik ücreti ve seans saatleri” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir