Galeria Eryaman İş Merkezi

Galeria Eryaman girişinde yer alan küçük çapta bir iş merkezi niteliğindedir. En önemli işletmeleri ise Dominos pizza, MNG kargo ve kamil koç şubesi olarak göze çarpmaktadır. Eryaman’da yer alan tek kamil koç bilet satış noktası olması özelliğiyle genellikle bu firma ile şehirler arası yolculuk yapacak kişiler bilet almak için geliyorlar. Dominos pizza Eryaman da iki adet şubeye sahip bir tanesi de bu noktada yer alıyor. MNG kargo Eryaman genelde biraz zor bulunuyor. Çünkü adresi navigasyonda hatalı işaretlenmiş durumda. Aslında çok basit bir konumda yer alıyor. Eryaman girişinde Çağdaş marketin karşısında Galeria iş merkezinde yer almaktadır. Diğer işletmelerin faaliyet alanları ise çiğköfteci, sürücü kursu, tekel, bilgisayarcı, börekçi, emlak, turizm ve müzik kursu olarak dikkat çekiyor. Çözüm kurs merkezide bu binada yakın zamanda hizmete girdi. Bina bulunan diğer kurslar Ales ve Kpss olarak isem akademi tarafından veriliyor. Bina genel itibariyle bir eğitim yuvası olarak gözükse de Ganyan ve İddaa bayisi gibi hizmetlerde veriliyor. Çok yönlü bir iş merkezi diyebiliriz.

Galeria Eryaman Fotoğrafı

Galeria Eryaman
Galeria Eryaman bünyesinde çok değerli büyük işletmelerin şubelerini bünyesinde barındırıyor. Bu yüzden bir çok kişi burayı tercih ediyor. En çok ziyaret öğrenciler tarafından kurslar konusunda oluyor.

Galeria alış veriş merkezi Arven palas düğün salonuna yakın bir konumda yer almaktadır. Orhan bey caddesi üzerine kurulmuş bu iş ve ticaret merkezinin konumu oldukça iyi bir noktadır. Eryaman giriş çıkışının önemli bir bölümünü taşıyan yol üzerinde olması müşteri potansiyelini belirleyen en büyük etkendir. Yıllardır popülerliğini koruyan Galeria bünyesine gözde işletmeleri de katarak Eryaman halkına bir çok sektör ağında hizmetine devam etmektedir. Özellikle bünyesinde 3 tane büyük eğitim kurumunu bulundurması önemli bir özelliğidir. Öğrenciler buraya ulaşımlarını ego otobüsleriyle kolaylıkla sağlıyorlar. Çünkü semtten Ankara’nın çeşitli yerlerine giden otobüslerin hemen hepsi buradan geçmektedir. Özellikle 1. etap ve 2. etap bölgelerini ana yol olan Ayaş yoluna bağlayan en önemli ara yol Orhan bey caddesidir. Optimum alış veriş merkezine yaklaşık olarak 300-400 metre uzaklıktadır. Ayaş yolu da yürüme mesafesindedir. Önünden geçen ego otobüslerinin numaraları ise 531-541-542 ve 543 olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir