Eryamandan Armadaya nasıl gidilir?

Eryamandan Armadaya gitmek aslında çok zor değil. Zaten Ankara’da bir çok yere ulaşım kolay ancak sadece zaman kaybı mevcut. Uzak olması biraz sıkıntılar yaratıyor. Ulaşım konusunu derinleştirmeden önce avm hakkında bilgiler verelim. 2002 yılında açılan ve 15 yıldır Ankaralılara hizmet veren avm de bir çok seçkin marka yer alıyor. Tasarım açısından İstanbul’da yer alan ak merkeze benzetiliyor. Konumu yoğun bir bölgede olduğu için vatandaşlar oldukça talep gösteriyor. Alış veriş merkezi Eskişehir yolunda yer almaktadır. Aşti ye yakın bir bölgededir. Armada’nın etrafındaki trafikten çoğu kez şikayet ediliyor. Alış veriş merkezinin iç tasarımının da karmaşık olması buranın mimarını eleştirilere maruz bırakıyor. Her şey bir yana 2016 da tasarım geliştirme konusunda ödüle layık görülen avmdir. VIVA 2016 olarak bilinen marketing konusundaki ödülün sahibi olmuştur. Yıllar önce değişik ve yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çekmiştir. Örneğin internetin çok yaygın olmadığı bir dönemde yemek katında WiFi hizmeti sunmuştur. Fakat kurulduğu ilk zamanlarda çok sayıda dedikoduya maruz kalmıştır.

Ayrıca bir sevgililer gününde 10 adet müşterisini Ankara üzerinde semaya karşı şarap eşliğinde helikopter turu yaptırmıştır. Bu tarz yenilikleriyle çevre avmlere göre dikkat çekmiştir. Fakat en kötü yanı otopark sorunu olmuştur. Bu alanın biraz küçük olması araçlarıyla ulaşım sağlayanların hoşuna gitmemiştir. Zamanla büyümeye giden avm bu duruma bazı çözümler bulmuş gözüküyor. Bir süre prestij kaybı yaşamasına karşın bu durumu çabuk atlatmıştır. Hayat sokağı isimli girişimiyle tekrar popüler bir yer olmuştur. İçerisindeki mağazaların bazılarının Ankara da başka bir yerde olmaması bu merkezi avantajlı kılıyor. Ayrıca piyano merdiven yapılmış yürüdükçe şarkı çalıyor. Ancak çalan şarkıyı pek bilmiyorsanız ne çaldığını anlamanız pek mümkün değil. Karışık bir mimariye sahip olması marka köprüsü isimli avm ara bölümündeki köprüyü bulmanız zorlaştırıyor. Bazen müşteriler dışarıdan dolaşıp diğer tarafa geçiyorlar. Fakat marka kalitesi olarak armada mağazaları oldukça iyi. Kaliteli ve Business (iş dünyası) hitap eden markalar yer alıyor. Otoparkında vale hizmeti mevcut. Gidip görülmesi muhtemel Ankara avmsi.

Eryamandan Armadaya ulaşım

Eryamandan armadaya ulaşım konusunda metro çok tercih edilecek bir durumda değil. Hem yürümeniz gerekiyor. Hemde biraz daha karışık. Ayrıca en az 3 aktarma yapmanız gerekir. Bunun yerine Eskişehir yolu ve armada yazan otobüs ve minibüsleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Özel aracınızla gitmek için ise konum aşağıda yer alıyor.

Eryamandan Armadaya
Eryamandan Armadaya konum bilgisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir