Eryaman’da Güncel Konut Projeleri

İnşaat sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde Türkiye’nin birçok yerinde kaliteli ve lüks konut projeleri yapılmaya devam etmektedir. Vatandaşların konut ihtiyacını karşılamaya yönelik yapılan birçok proje bulunmaktadır. Türkiye genelindeki projelerin bazıları yapım aşamasında bazıları ise çoktan tamamlanmıştır. İlerleyen tarihlerde gelişme gösterecek projeler de bulunmaktadır. Türkiye’de en fazla konut ihtiyacı bulunan illerden biri de Ankara’dır. Ankara’nın önemli semtlerinden biri olan Eryaman’da güncel konut projeleri hakkında gelişmeler yaşanmaktadır.

Ankara’nın gelişmekte olan birçok ilçesi ve semti bulunmaktadır. Arazisi oldukça geniş olan ve konut projeleri yapmaya uygun alanlar sebebiyle sık sık yeni binalar yapılan şehirde bu alanda önemli semtler bulunmaktadır. Bu semtlerden biri de Etimesgut ilçesine bağlı olan Eryaman isimli semttir. Geçmiş yıllarda binaların ve alt yapı hizmetlerinin oldukça zayıf olduğu bölge, son yıllarda oldukça gelişmiş ve Ankara’nın modern yerleşim yerlerinden biri olmayı başarmıştır. Eryaman ilçesi için yapılan birçok konut projesi bulunmaktadır.

Ankara Eryaman Yeni Konutlar

Nüfus sayısı olarak 2.sırada bulunan başkent, konut projelerinin sıklıkla yapıldığı illerden biri olarak dikkat çekmektedir. Ankara’nın çeşitli bölgelerine farklı firmalar tarafından çeşitli konut projeleri yapılmaktadır. Özellikle; Çankaya, Pursaklar, Eryaman, Sincan ve Kayaş gibi şehrin giriş kısımlarında bulunan ve geniş alanın fazla olduğu yerlere birçok konut projesi yapılmaktadır. Eryaman’da güncel konut projeleri oldukça fazladır. Gelişmekte olan ve birçok hizmetin kaliteli bir şekilde verildiği semtte yeni konutlar yapılmaktadır.

Pasaj Eryaman Konutları

Ankara’nın Eryaman semtine yatırım yapan şirketler, farklı konut projeleri ile vatandaşlara hizmet sunmaktadır. TOKİ aracılığı ile yapılan çeşitli konut projeleri de bulunmaktadır. Eryaman güncel konut projelerinden biri Ünsal Park Yapı firması tarafından yapılan Mevaşehir konutlarıdır. 1800 adet konut projesiyle oldukça büyük bir projedir. Projenin teslim tarihi 1 Ocak 2021 olarak belirlenmiştir. Kaşmir Mavi Orkide isimli proje ise Köroğlu, Gülsan ve Türkoğlu inşaat firmalarının ortaklaşa gerçekleştirdiği bir projedir.

Eryaman Yeni Konut Projeleri

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Ankara’nın Eryaman semtinde de birçok konut projesi yapılmaktadır. Konut yapılacak alanın oldukça geniş olduğu yerleşim yerinde farklı şirketler projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir. 2019 yılında teslimatı yapılmış olan birçok konut projesi ile Eryaman semtine yerleşen yüzlerce vatandaş bulunmaktadır. Oldukça lüks ve modern projeler ile Ankara’nın çehresini değiştiren firmalar, birçok daire uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Daha önce Göksu Prestij ve Kaşmir Mavi Orkide gibi lüks projeler yapılmıştır.

Eryaman semti için konut projelerini devam ettiren çeşitli firmalar bulunmaktadır. Eryaman’da güncel konut projelerisöz konusu olduğunda akla ilk gelen hizmetlerden biri de TOKİ konut projeleridir. Dar gelirlilerin de ev sahibi olmasına olanak sağlayan TOKİ projeleri, Eryaman semtinde de yapılmaya devam edecektir. TOKİ, Ankara’nın farklı yerlerine olduğu gibi Etimesgut ilçesine bağlı olan Eryaman’a da projeler gerçekleştirmektedir. Geniş bilgi almak için Toplu Konut İdaresi’nin internet sitesi tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir