Eryaman‘da Ailecek Gidilebilecek Yerler

Ankara’nın büyüyen ve gelişen semtlerinden olan Eryaman pek çok potansiyele sahip bir semt olarak kaliteli, yaşanılası yerlerden birisi olarak karşımıza çıkmakta. Yaşam standartlarını ortalamanın üstüne çekmiş bu semt yaşayanları ve misafir gelenleri ile huzurlu bir yer olarak herkesin gönlünde yer etmiş durumda. Tam bir aile ortamı olan semtte huzuru ve sakinliği bulacaksınız. Eryaman’da ailecek gidilebilecek yerler o kadar fazla ki gezmeye hangisinden başlasak diye düşünmeniz zaman alabilir. Sosyal alanları ile sakinlerine fazla sayıda imkân sunun bu yerleşim yeri düzenli şehirleşme sayesinde insanı yormayan bir mimariye sahiptir.

Göksu Gölü Sizi Bekliyor!

Ailenizle birlikte bir hafta sonu piknik yapmaya karar verdiniz ve sabah erkenden kalktınız tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra gidilecek mekân tabii ki de belli, eğer Eryaman’da piknik için yola çıkmışsanız yol sizi muhtemelen Göksu Gölü piknik alanına götürecektir. Burada çocuklarınız ile gönül rahatlığında piknik yapıp, eğlenebileceğiniz çok güzel bir alan sizin için tasarlanmış bulunmakta. Kontrollü girişlerden geçiş yaparak, park sorunu yaşamamaksızın sizin için ayrılmış piknik yerlerinde, huzur ve mutlulukla pikniğinizi yapacaksınız.

Harikalar Diyarı Mükemmel Bir Seçenek

Tüm Ankara sakinleri ve Ankara’ya ziyarete gelmiş tüm misafirlerin Eryaman’da ailecek gidilebilecek yerler içerisinde mutlaka görmeleri gereken bir yer olan Harikalar Diyarı özellikle masallara inanan çocuklar ve masalların büyüsünü kaybetmemiş olan büyükler için görülmesi şart yerler arasında. Harikalar Diyarı içerisinde pek çok farklı konsepti barındıran bir mekân olarak tasarlanmış. Sakın ha! Eryaman‘a kadar gidip de dev Guliver ‘i görmeden dönmeyin.

Yaz aylarında Eryaman için bir vazgeçilmez olan aqua parklar ve yüzme havuzları Eryaman’da gidilebilecek yerler listenize eklemeniz gereken mekânlar arasında. Yüzme konusunda pek çok geniş seçenek sunan Eryaman bölgesi alkollü veya alkolsüz havuz ve aqua park seçenekleriyle size huzurlu ve mutlu anlar yaşamanız için alternatifler sunuyor.

Eryaman’da Alışveriş Yapmayı Deneyin!

Alışveriş merkezlerinin cazibesinden çıkmayanlardansanız Eryaman’da alışveriş yapabileceğiniz pek çok sayıda alışveriş merkezinin mevcut olduğunu sizlere söylemeden geçmeyelim. Büyük markaların yerini aldığı, eğlence ve yemek yeme ihtiyacınızın karşılanabileceği, huzurlu alışveriş merkezleri ile Eryaman ihtiyaç duyduğunuz tüm güzellikleri sizlere sunan bir bölge olarak karşımızda. Çocuklar ve büyüklerin eğlence ihtiyacını karşılayacak sistemlerle donatılmış bu alışveriş merkezleri ailecek gidilebilecek mekânların arasında yer alıyor.

Eryaman ‘da ailecek gidilebilecek yerler arasında görmeniz gereken yerlerden birisi olarak mutlaka Evcil Hayvanlar Parkını ziyaret ediniz. Çocukların ve siz yetişkinlerin büyük zevk alacağı bu ziyaret sayesinde çocuklar tanımadığı pek çok hayvan türünü tanıyacak ve onların yaşamları hakkında bilgi sahibi olacaklar. Çok büyük yoğunluğun yaşanmadığı bu yerde, huzurlu bir şekilde ziyaretinizi yaparak geçirmiş olduğu günden memnun, hayattan keyif almasını bilen çocuklarla eve dönüş yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir