Eryaman’a Nasıl Gidilir?

Bugün sizlere Ankara Eryaman’a nasıl gidilmesi hakkında bilgiler vereceğiz. Ankara Eryaman İstanbul’a yaklaşık mesafe 431 KM’dir. Bu yolculuk araba ile yaklaşık 4-5 saat sürebilmektedir. Uçak ile seyahat edilecekse yolculuk süresi 50-60 dakika arasında sürebilir. Dizel bir araçta yakıt olarak 23.71 LT. benzinli bir araçla ise 34.48 LT. ortalama yakıt tüketmektedir. Fiyat olarak ortalama tutar ise dizel bir araç için 160 TL , benzinli bir araç için ise 250 TL tutmaktadır. (Araç ve hız ortalamasına göre yakıt tutarı değişmektedir.)

Eryaman Otobüs İle Nasıl Gidilir  Ve Otobüs Fiyat Bilgileri

Eryaman’a İstanbul’dan hızlı tren ile ekspres yolcuların süresi 4 saat sürerken , ekspres olmayan yolcuların 4 buçuk saat ile 5 saat arası sürebilmektedir. Eryaman otobüs bilet fiyatı ise 120-160 TL arasında değişmektedir. Hızlı Tren durakları nerelerdir?

-İstanbul Pendik

-Gebze

-İzmit

-Arifiye

-Bozüyük

-Eskişehir

-Polatlı

-Sincan

-Ankara

Hızlı Tren Fiyatları ise ; İstanbul-Ankara  YHT bilet fiyatları standart ücretleri 70 TL, Esnek biletlerde 85 TL, Business Standart biletlerde 101,50 TL yaş gruplarına göre indirim oranları mevcuttur.

-Ücretsiz bilet hakkına sahip olan 0-6 yaş arası çocuklar, savaş gazileri ve birince derece yakınları, ağır engelli vatandaşlardır.

-%20 indirim uygulanan yolcular ise, 13.26 yaş arası gençler 60-64 yaş arası vatandaşlar, 12 kişilik bilet alan gruplarda, gidiş-dönüş biletlerini aynı istasyonlardan alan kişilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir