Eryaman yurtiçi kargo telefon numarası

Eryaman yurtiçi kargo firması semtimizin köy olarak tabir edilen eski yerleşim biriminde bulunmaktadır. Eryaman köyüne girdikten sonra muhtarlıkla aynı cadde üzerinde yer alıyor. Hafta içi sabah saat 9 ile saat akşam 6’ya kadar kargolarınızı gönderebilir veya teslim alabilirsiniz. Ayırca hafta sonu ise sabah 9 öğlen 1 arası yine normal rutin gönderi teslimatı devam etmekte olup. 1 den saat 4 e kadar olan süreçte ise sadece şubeden işlem yapılmaktadır. Yani adrese teslimat işlemi hafta sonu saat 1 e kadardır. Cumartesi günleri öğlen 1’i geçtiyse saat 4’e kadar şubeye gitmeniz gerekiyor. Kargonun evden kurye ile teslim alınmasını istiyorsanız cumartesi günü en geç 10 buçuğa kadar telefon etmeniz gerekiyor. Pazar günleri yurtiçi kargo çalışmıyor. Fakat şehirler arası gönderiler sevkiyata devam ediyor. İlk iş gününde ise sevkiyattan gelen ürünleriniz dağıtıma çıkıyor. Hafta içi eğer kargonuzun evinizden veya iş yerinizden teslim alınmasını istiyorsanız bunun için en geç öğlen 2 ye kadar ana merkeze bilgi vermelisiniz. Şubeyle irtibat kuracaksanız bu zaman dilimi öğlen 3 olarak belirlenmiş.

Eryaman yurtiçi kargo telefon: 0312 279 15 31

Bazı maddelerin kargo firmaları tarafından taşınmasın yasal olarak mümkün değildir. Bunların başında patlayıcı ve radyoaktif özelliği olan maddeler gelmektedir. Suç unsuru olarak kullanılabilecek silah gibi aletlerin gönderimi de kanunen yasaktır. Hayvan taşınması canlı olduğunda zarar görebilir bu yüzden yasak ölü ise koku meydana getireceği için yasaktır. Organ taşınması da kesinlikle kargo firmalarının kabul etmediği şeyler arasında gelmektedir. Kokusu diğer ürünleri etkileyebilecek düzeydeki kokulu ürünler de taşınmıyor.

Eryaman Yurtiçi kargo adresi

Eryaman yurtiçi kargo
Eryaman yurtiçi kargo adresi

Yurtiçi kargo taşıma ücreti

Kargo taşıma ücreti belirlenirken ilk olarak göndereceğiniz ürünün ağırlığına bakılıyor. Sonrasında taşınacağı mesafe belirleniyor. Örneğin 1 kg bir ürünün 200 km taşınması için istenen ücret 13.78 TL ‘dir. Herhangi bir indirimden yararlanmak isterseniz bunu ayrıca belirtmeniz gerekiyor. Gittigidiyor gibi eticaret sitelerinden verilen kodlar ile bu ücret 4-5 liralara kadar düşebiliyor. Eryamanda bir firmanız var ise yurtiçi kargo şubesi ile görüşüp ticari anlaşma yaparak daha uygun fiyata gönderi yapabilirsiniz. Fakat bunun içinde sürekli çok sayıda kargo gönderiyor olmanız gerekir. Diğer türlü çok karlı olmazsınız. Askeri güvenlik bölgelerine genellikle Yurtiçi kargo ile gönderi yapılmıyor. PTT kargo ile gönderiliyor çünkü bu firma güvenlik tedbirleri amacıyla askeri bölgelere kargo iletimi şartlarına uyuyor. Yurtiçi ile gönderilen kargoları bazı birlikle teslim almayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir