Eryaman Vergi Denetim Kurulu

Eryaman Vergi denetim kurulu Ayaş yolu tarafında semt girişinde yer almaktadır. Optimum alış veriş merkezi karşısından kepez yapı aralığındaki yoldan düz olarak Eryaman 1. etap yöneldiğinizde Vatan bilgisayarında bulunduğu binadadır. T.C. Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Ankara küçük ve orta ölçekli mükellefler grup başkanlığı Eryaman’da yer almaktadır. Cam kaplamalı plazanın üzerinde VDK logosunu görebilirsiniz. Bölgeye ilimizin diğer semtlerinden ulaşım sağlamak için otobüs ve minibüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Fakat metro bu binaya ulaşım için uygun değildir. VDK’nın asıl amaçları arasında vergi kayıplarının önüne geçmek ve hukuka aykırı olarak vergi kaybına sebebiyet verenler hakkında yasal süreçte etkin rol oynamaktır. Vergi denetimi ile vergi kayıplarının önüne geçmek mümkündür. VDK faaliyetlerini büyük bir hassasiyetle sürdürmekte olup Eryaman bölgesindeki binası ise orta ve küçük ölçekli mükelleflerin işlemleri için çalışmaktadır. Ulaşım sağlarken özel araç ile bu binayı gözden kaçırabilirsiniz talebe tüpçünün arkasında kalıyor. Bina yüksek olduğu içinde VDK yazısını görmek biraz zor. Bunun için yapmanız gereken vatan bilgisayar otoparkına aracınızı park etmektir.

Eryaman Vergi denetim kurulu binası fotoğrafı

Eryaman Vergi
Eryaman Vergi denetim kurulu binasına ait bir fotoğraf. Görüldüğü üzere vatan bilgisayarın Eryaman şubesine çok yakın bir konumda yer almaktadır. Karşısında çağdaş market vardır.

Eryaman Vergi Denetim Kurulu ulaşım için kullanabileceğiniz otobüs hatları 531-2, 541, 541-1, 541-2, 541-3, 542, 543-2, 551 numaralı ego otobüsleri binanın tam karşısından geçmektedir. Orhanbey caddesi üzerindeki çağdaş market önündeki durakta inmeniz gerekiyor. Ayrıca optimum önünden geçen otobüslere de binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayaş yolundan geçen diğer otobüs hatları ise şu şekilde; 504, 504-2, 504-6, 505, 505-2, 508, 508-1, 510, 510-2, 510-6, 514, 514-2 otobüsleri ile kepez yapı market durağında ineceksiniz. Daha sonra Alnıaçıklar marketin aralığından Eryaman’a doğru 100-150 metre yürümeniz gerekiyor.

VDK Eryaman
VDK Eryaman vergi denetim kurulu binası tabelası. Ankara küçük ve orta ölçekli mükellefler grup başkanlığı yazısı görülüyor.

Maliye bakanlığının orta ve küçük ölçekli mükellefler için Eryaman’a kurduğu grup başkanlığı binası hakkındaki detaylar bu şekilde. Ulaşım için ego otobüs numaralarını yazımızda verdik. Bina önünden ve Ayal yolu üzerinden geçen çok sayıda otobüs bulunuyor. Çevresindeki dükkanlarında isimlerini yazarak burayı bulmanızı kolaylaştırmaya çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir