Eryaman polis karakolu telefon numarası

Eryaman polis karakolu semtimizde vatandaşlarımızın canını ve malını korumakla düzeni sağlamakla görevli tek ve en önemli resmi kamu kurumu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Mahallemizde görevli polisler şuana kadar Eryaman’da oldukça başarılı bir şekilde görevlerini yerine getiriyorlar. Eryamandaki vatandaşlarımız adına tüm görevli polislere teker teker teşekkürlerimizi iletmek isteriz. 2006 yılından bu gün Eryaman’daki haberleri sitemize taşımaktayız ve görüyoruz ki son derece huzurlu sakin bir mahalleye sahibiz. Bu durumun ve şartların oluşmasında polislerimizin 7 gün 24 saat gece gündüz demeden çalıştıklarını da unutmamak gerekir. Gerçekten saygı duyulacak bir meslek. Genellikle başımıza kötü bir olay geldiğinde ilk aklımıza gelen polisi aramak olur. Bunun için 155 numaralı telefon en kısa yol olarak gözükmektedir. Fakat bazı özel durumlarda bilgi almak için mahalle karakoluna da başvuruda bulunmak gerekebiliyor. Bu başvuru genel olarak bilgi almak amaçlı oluyor. Çünkü ihbarları her zaman daha hızlı yanıt alabilmek adına polis imdat hattına yapıyoruz. Yeri gelmişken önemli bir uyarıyı da yapmamız gerekiyor. Polis imdat hattını gereksiz durumlar için lütfen meşgul etmeyelim.

Eryaman polis karakolu telefon numarası

0312 279 27 54

Eryaman polis karakolu
Şehit Osman Avcı Polis Merkezi Amirliği Eryaman karakolu adresi konumu yer almaktadır.

Eryaman polis karakolu olarak bilinen yerin tam adı Şehit Osman Avcı Polis Merkezi Amirliği olarak geçmektedir. Binanın tam önünde Etimesgut İlçe Emniyet Müdürlüğü yazmaktadır. Göksuya giden yol 1. tbmm caddesi opet benziliğe gelmeden önce sağ tarafta kalmaktadır. 3. etap bölgesine yakın bir konumda yer alıyor. Bu bölge Tunahan mahallesi olarak da geçmektedir.

Polis karakolu önünden geçen ego otobüsü numaraları: 531, 540, 540-2, 540-6, 541, 541-2, 541-3, 543-1, 585-1 bu otobüs hatlarından herhangi birisine binerek emniyetin önünde inebilirsiniz.

polis karakolu telefonu
Eryaman polis karakolu bina giriş kapısı. Geniş açılı fotoğrafı güvenlik ve gizlilik sebebiyle paylaşmıyoruz.

Bölgeye herhangi bir metro hattı ile ulaşmak mümkün değil aktarma ile gelebilirsiniz. Eryaman 1-2 metro durağından otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca minibüs hatları da Eryaman metromall tarafından ve göksu önünden gelmektedir. Ayaş yolu üzerinden çok sayıda otobüs bu bölgeye gelmektedir. Otobüs hat numaralarını yukarıda verdik. Eryaman’ın her bölgesinde gece devriyeleri ve kontroller 7 gün 24 saat esasına dayanarak karakol polisleri tarafından sağlanmaktadır. Polislerimizin Allah yardımcısı olsun güç kuvvet versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir