Eryaman otobüs hatlarında değişiklik

Eryaman otobüs hatlarında arttırıma gidildi ve 31 mart itibariyle saat değişikliği yapılacak. 555-4 hat numaralı Ankara lojistik üssü durağı ile Eryaman 1-2 metro istasyonu durağı arasında çalışan otobüs ile 585-1 Güzelkent mahallesi durağı ile Eryaman 1-2 metro istasyonu arası çalışan otobüslerde sefer artışı yapılacak. Ayrıca 585 numaralı otobüs Güzelkent mahallesi ile Eryaman 1-2 metro istasyonu arası çalışmalarına yeni düzenlenen saatlerde devam edecektir. Egodan yapılan açıklamaya göre otobüs saatleri ihtiyaçlar doğrultusunda halkın en yüksek fayda ile yararlanması amacıyla yapılmıştır. Yetersiz gelen 2 hat için ekleme yapılmış diğer bir hatta ise yeni saat düzenlemesi gerçekleşmiş. Otobüsler haftaiçi ve haftasonu olmak üzere iki adet saat düzenine sahip. Yeni otobüs saatlerini aşağıdaki tablodan edinebilirsiniz. Eryaman 1. 2. etap metro istasyonu için hizmet veren 555-4 hattında sefer arttırılması gerçekten faydalı bir düzenleme olmuş. Otobüs ilk iki seferinde 6:30 ve 7:30 da sıhhiyeden kalkış yapacak. Ayrıca 7:30 da lojistik üssünden de bir otobüs sefere başlayacak. Son otobüs ise 21:30 da metrodan kalkmış olacak. Otobüslerin takibini ego mobil uygulamasında da anlık olarak yapabilirsiniz.

Eryaman otobüs hatları saat çizelgeleri

Eryaman otobüs
555-4 Ankara lojistik üssü bitik mahallesi ve Eryaman 1-2 metro istasyonu hattı otobüs saatleri yeni düzenleme
Yavuz Selim Mahallesi
585-1 Güzelkent Mahallesi Yavuz Selim Mahallesi Şeyh Şamil Mahallesi Eryaman 1-2 Metro İstasyonu otobüs hattı 31 mart 2018 de devreye girecek otobüs saatleri
585 Eryaman
585 nolu otobüsün yeni saatleri herhangi bir sefer artışı yok.

585 nolu otobüsün ilk seferi 06:50 son seferi ise 19:00 olarak belirlenmiştir. Haftosunu eryaman otobüs son seferleri 18:10 dur. 585-1 otobüsünde ise ilk sefer haftaiçi 06:05 haftasonu ise 06:10 olarak düzenlenmiştir. Son otobüs seferi ise 00:40 olarak açıklanmıştır. Ego Eryaman otobüslerindeki yeni değişikler bu şekilde. Mevcut otobüs hatlarında yapılan tüm güncel değişiklikleri Ego genel müdürlüğünden edinebilirsiniz. Ayrıca yapılan değişikliklerle ilgili bizlerde elimizden geldiğince sizlere duyurular yayınlamaya çalışacağız. Durak numarasıyla Ego uygulamasından otobüslerin güncel konumlarını takip edebilir saat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir