Eryaman halı saha telefon numarası

Eryaman halı saha konusunda ücretli ve ücretsiz olmak üzere bir çok alternatif sunuyor. Ücretsiz olan sahalarda aydınlatma yok ve kapı kilitleri sürekli açık belediyeye ait sahalardır. Normal ücretli sahalara, benzer yapıda olan bu alanlar çocuklar tarafından tercih edilmektedir. Genellikle yetişkinler ve gençler aydınlatmalı ve zemin özellikleri iyi olan sahaları akşam saatlerinde tercih ediyorlar. Bunun sebebi gündüz saatlerinde işleri olup akşam müsait olan bireylerin bu yaş grubunda olmasıdır. Tabi geç saatte olan maçlar için ücretsiz bir alternatif yok. Ücretsiz sahalarda kısmen bazı zamanlar ışıklar yansa bile her zaman aydınlatma imkanı olmuyor. Zemin özellikleri de beğenilmediği ve sahaya tanınmayan kişilerin girmesi sebebiyle ciddi maçlar genellikle ücret karşılığında kiralanan özel sahalarda yapılıyor. Halı sahalarda en çok yaşanan sıkıntılar ise futbol topunun istenen özelliklerde olmamasıdır. Bazı halı saha işletmecileri maç sonunda sporculara ikramlarda bulunuyor. Bu genellikle çay ve benzeri sıcak içecekler olsa da müşteriye hoş gelen bir davranış oluyor.

Eryaman halı saha
Eryaman halı saha aydınlatması olan yerler ücretlidir. Belediyeye ait aydınlatması olmayan sahalar gündüz saatlerinde ücretsiz faydalanmaya yöneliktir.
Halı saha
Halı saha için önemli şey topun kalitesi ve zemindir.

Eryamandaki halı sahalar hakkında bilgiler vermek gerekirse şu şekilde sıralanabilir:

1- Göksu Parkı içerisinde yer alan halı saha tesisleri: sabah 8 den gece 4 e kadar açık olsan saha için önceden arayıp rezervasyon yapmanız gerekiyor. Telefon numarası: 0544 280 43 28

2- 3. Etap Alya Spor Tesisleri Kemal Sonunur parkı içerisinde yer alan sahanın telefon numarası: 0538 597 54 54

3- Han halı saha Sultan Alparslan Parkı içerisinde yer almaktadır. Concept çarşı yakınında bir konumdadır. Sabah 9 dan Akşam 12’ye kadar açıktır. Telefon numarası: (0312) 272 19 23

4- Ülkü halı saha tesisleri telefon numarası: 0539 240 14 38

5- Eryaman evleri spor tesisi halı saha gece 1’e kadar açıktır. telefon numarası: (0312) 279 14 53

Şimdilik ulaşabildiğimiz halı sahaların telefon numaraları bu şekilde ilerleyen zamanda listeyi genişleteceğiz. Artık yaz sezonu yaklaşıyor ve halı saha etkinlikleri de artmaya başlayacak. Telefon numaraları konusunda ekleme, düzeltme veya çıkarma yapmak isteyen kişiler bizlerle iletişim bölümümüzden temasa geçebilir. Ziyaretçilerimiz de halı sahalar konusunda bilgilerini paylaşırlarsa yayınlarız. Çünkü her geçen gün Eryaman halı saha sayısı artıyor el değiştiriyor. İletişim bilgileri ve fiyat tarifesi de dolayısıyla değişkenlik gösteriyor. Bu durumda bilgi toplamak ve güncel tutmakta biraz zorlaşıyor. Ancak bizlere gelen talepleri anında değerlendirmeye çalışacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir