Eryaman Güzelkent’e şehit ateşi düştü

Gaziantep Şahinbey ilçesinde şehit olan polis memuru Yusuf Çelik’in Eryaman Güzelkent mahallesindeki baba evinin bulunduğu sokakta taziye çadırı kuruldu. Üzücü haberin duyulmasıyla şehidimizin sokağına Türk bayrakları asıldı. Gaziantep ilinde görevli Polis ekipleri Şahinbey İlçesinde kaçmakta olan bir aracın peşindeyken trafik kazası yaptı. Kaza 04:00 sularında Gaziantep Şahinbey 60’ıncı Yıl Mahallesi’nde meydana geldi.

Olayın meydana geldiği sırada yolun yağıştan dolayı kayganlaştığı belirtildi. Kazada Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinde görevli polis memuru Yusuf Çelik ekip otosunu kullanırken, direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve ekip aracının yoldan çıkarak ağaca çarptığı gelen bilgiler arasında.  Kaza sonucunda polis memuru Yusuf Çelik’in şehit olduğunu büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Ekip otosundaki Komiser Yardımcısı Burak Ziyan ise ağır yaralanmıştır. Şahinbey Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılmış ve hayati tehlikesi devam etmektedir.

Ankara Eryaman Güzelkent Mahallesi’nde bulunan baba evine acı haberin gelmesiyle mahalledeki evlere Türk bayrakları asıldı. Şehidimizin sokağında taziye çadırı kuruldu. Şehidimize Allah’tan Rahmet Kederli Ailesine ve Yakınlarına Eryamanlılar olarak Sabır ve Başsağlığı Dileriz.

Şehit Yusuf Çelik
Şehit Yusuf Çelik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir