Eryaman Evcil Hayvanlar Oyun Parkı

Eryaman evcil hayvanlar kliniği hizmet verdiği 6 yılda övgüyü hak etti. 2011 yılında kurulan sokak hayvanları kliniği ve evcil hayvanlar oyun parkının Eryaman için büyük faydaları oldu. Sokak hayvanlarının tedavi edilmesi ve kısırlaştırılması işlemleri başarılı sonuçlar verdi. Sadece bir yılda 3 bine yakın hayvana aşı işlemleri uygulandı. Her yıl yüzlerce hayvan sağlıklarına kavuşturuluyor. Eryaman halkı evcil hayvanlarını bu oyun parkına getiriyor. Bu alanda diğer semt sakinlerinin hayvanlarıyla oyunlar oynamasını sağlıyor. Sokak hayvanlarını zarar vermeden toplayan ve aşı uygulayan tedavi eden en başarılı belediyelerden biri Etimesgut Belediyesi diyebiliriz. Sokaktan toplanan hayvanlar öncelikle sağlık kontrolünden geçiriliyor. Daha sonra ilgili barınaklara gönderiliyor. Tabi ki tüm aşıları ve bakımları yapılmış bir şekilde. Daha sonra buralardan hayvan sahiplenmek isteyenlere bütün kolaylıklar sağlanıyor.

Eryaman evcil hayvanlar oyun parkı konumu

Eryaman Evcil Hayvanlar
Eryaman Evcil Hayvanlar Oyun Parkı Nerededir?

Klinik ve oyun parkı Eryaman 2. etapta cumhuriyet parkı içerisinde yer alıyor. Klinik çalışma saatleri sabah 8.00 akşam 17.00 olarak belirlenmiş durumda. Oyun parkı 7 gün 24 saat Eryaman semti sakinlerine açık. Tüm hayvan severler istedikleri saatte gelip evcil hayvanlarıyla eğlenceli zamanlar geçirebilir. Köpekler ve kediler için oyuncaklar ve parkurlar yer alıyor. Aynı anda bu klinikte 80 civarı hayvana bakılabiliyor. Sokaktan toplanan ve sağlığı yerinde olan hayvanlara aşıları yapılıp kulak küpesi takılıyor. Sağlığı yerinde olmayan ve bakım gerektiren veya hamile hayvanlar barınaklarda daha detaylı bir şekilde bakılıyor. Klinikten evcil hayvanlarınızla ilgili bakım sorunları ve hastalıklarla ilgili profesyonel destek alabilirsiniz. 6 yıldır hizmet veren klinikte hayvanlar için tüm detaylar düşünülmüş.

Eryaman Evcil Hayvanlar
Eryaman Evcil Hayvanlar Görünüş

Etimesgut gibi güzel bir ilçenin modern bir semtine de yakışan sokaktaki hayvanlara gereken değerin verilmesidir. Bölgede yaşayan vatandaşlarında sokakta gördükleri hastalıklı hayvanları buraya getirip tedavi ettirmesi en doğru harekettir. Eryaman semti halkı sokak hayvanlarına gereken özeni gösteriyor. Örnek vermek gerekirse sokakta çoğu zaman kartondan yapılmış kedi evleri veya bir kap su ile yemekler görebilirsiniz. Bu duyarlı hareketlerinden dolayı halkı ve Etimesgut belediyesini tebrik etmek gerekir. Klinik çalışanlarına da özenli hizmetlerinden ve özverilerinden dolayı teşekkür ederiz. Etimesgut, Ankara’nın örnek ilçesi Eryaman da bu ilçenin en mükemmel semti olmaya devam ediyor. Umarız bu ve buna benzer hizmetler devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir