Eryaman’ da Sinema İzlenebilecek Yerler

Eryaman Ankara’nın en nezih,  sakin,  huzurlu semtlerinden birisidir. Burada yaşayanlar genellikle belirli bir yaşam standartlarına ulaşmış, kültürlü ve hoşgörülü insanlardır. Bu semti yaşanılası bir yer yapan insanlar kaliteli mekânlarda bir araya gelerek güzel vakit geçirmenin tadını çıkarırlar. Eryaman’da sinema izlenebilecek yerler söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda seçeneğin çıktığını söyleyebiliriz.

Şehrin pek çok bölgesinden ulaşımın rahatlıkla yapılabildiği bu semt mecbur kalınmadıkça semt dışına çıkmayı gerektirmeyecek kadar donanımlı bir yer. Hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri piknik ve gezi alanları ile Ankara’nın yaşanılası yerleri arasında bulunmaktadır. Hayat standartlarının yüksek olduğu bu semtte yaşayanlar farklı semtlerde yaşayamayacaklarını dile getirirler genellikle. Pek çok kaliteli yaşam alanı ile sakinlerine huzurlu ortamlar sunan bu semt misafirleri için güzel mekânlarla bezenmiş durumda.

Metromall avm Eryaman
Metromall AVM Eryaman

Metromall Sizi Eğlenceye Çağırıyor!

Peki nereler? Eryaman’ın kaliteli mekânları diye soracak olursanız mesela; Eryaman’da sinema izlenebilecek yerler konusunda pek çok kaliteli sinema salonu karşımıza çıkmakta. Büyük bir alışveriş merkezi olan Metromall ‘in bünyesinde bulunan sinema salonları tüm yeni filmleri yakından takip ederek izleyicisi ile buluşturmakta. Pek çok salonu bulunan bu sinema sayesinde yoğunluk yaşamamaksızın istediğiniz filmi dev ekranlarda izlemenin tadını çıkaracaksınız. Ses sistemlerinin son teknoloji ile donatılmış olması filmden aldığınız hazzı üst noktalarda yaşamanıza bir neden olarak verilebilir. Alışveriş merkezi Eryaman’ın merkezinde yer almakta olduğundan hiçbir ulaşım sorunu ile karşılaşmadan film izlemenin keyfini yaşamak isteyenlerin tercihleri arasında olacak bir mekân.

Optimum’da Buluşalım!

 Eryaman ‘da sinema izlenebilecek yerler arasında bir başka seçenek ise gene bir alışveriş merkezi olan Optimum alışveriş merkezi bünyesindeki sinema salonlarını gösterebiliriz. Ayaş yolu üzerinde bulunan alışveriş merkezi ilk yapıldığı zamanlarda biraz küçük tasarlanmış olsa da yoğun misafir kapasitesi için genişletilerek daha büyük ve konforlu hale getirildi. Nezih bir ortamda son çıkan filmleri üst düzey ses kalitesiyle, dev ekran aracılığıyla izlemek isteyenlerin uğrak yeri burası olacak.

Göksu AVM – Sakin ve Ucuz

Eryaman’da bulunan Göksu Gölü Eryaman’ın simgesi halini almış bulunmaktadır. Çevresinde bulunan muazzam yapıda evler ve alışveriş merkezleriyle Ankara’nın büyüyen potansiyeli olarak gösterilen Göksu Gölü ve çevresi sessizliği arayanlar için mükemmel bir yer olarak gösterilebilir. Sessizliği, dingin yaşamı sevenlerin mutlu olacağı bu semt huzuru arayanlara tavsiye edilebilecek bir yerdir. Aynı isimle anılan Göksu Sinemax Sinemaları da Eryaman’da sinema izlenebilecek yerler arasında müşterilerine hizmet veren kuruluşlar arasında yer almakta.

Kalabalığa girmeden, büyük alışveriş merkezleriyle uğraşmadan daha küçük bir alışveriş merkeziyle işlerinizi halletmekten yanaysanız film izlemek için Yunus Sinema Salonları tam size göre seçenek olacaktır. Alışveriş merkezine küçük dediğimiz sizi yanıltmasın sinema salonu bir sinema salonundan beklediğiniz ne varsa hepsini karşılayacak düzeyde donanımlı. Huzurlu, sessiz, sakin bu semtte en yeni filmleri en iyi salonlarda izlemeniz dileğiyle.  

Eryaman’ da Sinema İzlenebilecek Yerler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir