Eryaman Center

Eryaman center 3. etap bölgesinde yer alan ve etaplara ait alış veriş merkezleri arasında en büyük olanıdır. Eryaman Ahi Camii yanında bulunuyor. İçerisinde hırdavat ürünlerinin bolca bulunduğu bir yerdir. Avm önünde bir çok bankaya ait bankamatikler bulunuyor. Bildirici isimli market bu avm içerisindedir. Alış veriş merkezinin içi biraz dar olsa da bir çok ihtiyacınıza yönelik dükkan yer almaktadır. Askimatik su yükleme cihazı da vardır. Alış veriş merkezinde ilaç temin edebilmeniz için eczane açılmıştır. Eryaman center dışarıdan bakıldığında büyük alış veriş merkezlerine benzeyen büyük bir yapıya sahip. Optimum, metromall ve kc göksu avm den sonra Eryaman semtinin en büyük alış veriş imkanı diyebiliriz. Bünyesinde küçük esnafları barındıran bu avm ürünleri biraz daha uygun fiyatla bulmanızı sağlıyor. Ayrıca büyük marketlerde, mağazalarda bulunamayan çok sayıda küçük malzeme ve parça ürün buradan temin edilebilir. Bu yönüyle Eryaman center 3. etap bölgesinin ve diğer etapların gözdesi ve vazgeçilmezi haline gelmiştir. Merkezde meslek edindirme kursları hizmeti de yerini almıştır.

Eryaman Center fotoğrafları

Eryaman center
Eryaman center giriş kapısı bu alanda bankamatikler yer almaktadır. Ayrıca en önemli giriş kapısıdır. Genellikle Eryaman 3. etap halkı bu bölümden girip çıkıyor.
Eryaman center alış veriş
Alış veriş merkezinin ön kapısının baktığı cadde bu yol üzerinden camii ulaşımı ve bir okula da erişim sağlanıyor. Bu yüzden fazlaca trafik ve park halinde araç yer alabiliyor.
Eryaman center arka kapı
Eryaman center arka giriş ve çıkış kapısı bu kapı genelde yük indirme bindirme işlemleri için kullanıyor. Yüklerinde küçük çapta olanları bu alandan içeri alınıyor. Örneğin küçük kutularla anlık satış için gerekli ürünleri dükkan sahipleri bu alandan alıyor. Evleri bu tarafta olan halk bu kapıyı kullanıyor.

Eryaman center içerisinde ptt şubesinde bulunuyor. Bu alış veriş merkezi 13. cadde ve 600. sokak üzerindedir. Ulaşım için 3. etap göbek üzerinde bu bölgeye dönüş sağlayabilirsiniz. Yakın zamanda avm içerisinde bulunan dükkanlara ait bilgilerde bu sayfamızda sizlere ulaştırılacaktır. Şuan için dükkanlardan böyle bir talep almadık. Müşteri veya dükkanlardan bu sayfaya işletmelerin konulması istenirse ekleyeceğiz. Burası hakkında merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz şeyleri bize bu sayfanın altındaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir