Eryaman Aşti güzergahı direk otobüs

Eryaman Aşti güzergahı sadece metro ile direk olarak gidebilen bir yerdi. Otobüslerle sadece Armada alış veriş merkezine kadar gidebiliyorduk. Fakat artık bu sorun çözüme kavuşuyor. Sincan’dan gelen hat Beşevler güzergahından uzatılarak aştiye kadar hizmet verecek. Beşevler otobüs hatları şu şekilde:

Eryaman aşti güzergahı

506 Sincan-Ahi Mesud Bulvarı-Beşevler,

523 Sincan–Beşevler,

518 Fatih-Beşevler,

519 Fatih (GOP)-Beşevler,

543 Eryaman-Beşevler

Eryaman aşti
Eryaman’dan Aşti’ye direk otobüs

Bu hatlar artık Aşti’ye kadar hizmet verecek. Hem Sincan hemde Eryaman halkı artık tek otobüsle şehirler arası otobüs terminaline ulaşabilecek. Ulaşım konusundaki eksiklerin hızla giderilmesi halk tarafından olumlu karşılanıyor. Ankara trafik yoğunluğu bakımından mesai saatlerinde sıkıntı yaratsa da diğer büyük şehirlere oranla akan bir trafiğe sahip. Bununda en önemli sebebi toplu taşıma araçları. Bu yüzden bu alanda yapılacak yenilik ve gelişmeler trafik işkencesini azaltabilir. Büyük şehirlerde en can sıkıcı durumlar arasında ulaşım problemleri geliyor. En çok ulaşılmak istenen yerler arasında devlet kurumları yer almakta. Otogarlarda devlet kurumlarından sonra ikinci sırada geliyor. Genellikle insanlar okul, iş ve hastane güzergahlarında birikse de otogarlarda hızla ulaşılma isteğinde olunan yerler arasında bulunuyor. Özellikle otobüslere saatinde yetişmek isteyen vatandaşlar direk ve hızlı bir otobüs hattına ihtiyaç duyuyorlar. Şehir içi ulaşımda şüphesiz en hızlı toplu taşıma araçları egonun sağladığı belediye otobüsleri daha sonrasında özel halk otobüsleri geliyor. Metro hatları ise yakın mesafelerin kurtarıcısı ancak çok fazla durak olması vakit kaybına sebep olabiliyor. Zira otobüsler yolcu olmayan duraklarda çoğu kez durmuyor. Bu durumda otobüs daha hızlı ulaşım sağlıyor.

Biz sizler için konunun takipçisi olarak ego sitesinden Eryaman otobüslerine ait haberleri ulaştırmayı amaçlıyoruz. Daha kolay ulaşılabilir olması için çaba gösteriyoruz. Sitemizde takipte kalarak bilgiye hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için en önemli araç olarak sosyal medya hesaplarımıza abone olabilirsiniz. İlerleyen zamanda video içeriklerle karşınızda olmayı planlıyoruz. Sizden gelen ilgi ölçüsünde sitemizi geliştiriyoruz. Yakın zamanda haberlere bir süre ara vermiştik. Yoğun istek üzerine tekrar haberleri derlemeye devam ediyoruz. Haberler genellikle ajans ve haber sitelerinden ediniliyor. Bir çoğunu da sizler gönderiyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir