Eryaman 4. Etap Çarşı Dükkanlar

Eryaman 4. Etap Çarşı Bildirici Market ve Ziraat bankası ile ünlenmiş bir yerdir. Nilüfer Eczanesi de bu alış veriş merkezi içerisinde yer alıyor. Arka tarafındaki Ganyan bayisi yoğun talep görmekte olup Playstation salonu gençler tarafında popüler bir yer. Çarşının hemen yakınında 4 nolu sağlık ocağı hizmet vermektedir. Çarşının ikinci katındaki PTT şubesi halkın uzaklara gitmeden işlerini halletmesine vesile olmuş durumda. Küçük semt ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çarşılar arasında yer alıyor. Çoğu kez önündeki atm ve ziraat bankası şubesi için gidiliyor. Gidilmişken bazı ihtiyaçlarda karşılanıyor. Ustalığı iyi olan işinde dürüst esnaflar keşif edilirse onlar için diğer etaplardan gelen müşterilerde var. Genel itibariyle bakıldığında en büyük farkı önemli bir bankanın Eryaman’da ki tek şubesinin bu noktada olması. Birde çok sayıda atm bulunması insanları buraya çekiyor. Fakat Ziraat bankası Eryaman şubesi hesap kapatma işlemlerinde kart bakiyelerinin sıfır ‘0’ olmasını istiyor. Bunu kendileri sıfırlamak için 10 lira işlem ücreti talep ediyorlar. Durum böyle olunca banka müşterileri kartlarındaki kuruşları esnafa sıfırlatıyor. Buda biraz esnaf için sıkıntılı durum.

Eryaman 4. Etap Çarşı Fotoğrafları

4. Etap çarşı
4. Etap çarşı önden görünüşü oldukça modern bir yapıya sahip. Ön taraftan bakınca Ziraat bankası Eryaman şubesi gözüküyor.
4 nolu sağlık ocağı
Çarşının 4 nolu sağlık ocağına bakan kısmı
nilüfer eczanesi
Alış veriş merkezinin etaplara bakan cephesi bu tarafında nilüfer eczanesi ve bildirici market yer almaktadır.
ufuk arslan anadolu lisesi
Merkeze giden patika yollardan bir tanesi bu alanı genelde 7. etap ve 6. etapdan gelenler kullanıyor. Ufuk Arslan Anadolu Lisesi içinde bu yolu kullanabilirsiniz.
yerleşim planı
4. etap çarşı dükkan listesi ve yerleşim planı görselde yer almaktadır. Bu görselden hizmet alacağınız dükkanın olup olmadığına bakabilirsiniz.

Alış veriş merkezi sabah 10:00 da açılıp akşam 22:00 da kapanıyor. Bölgeye en yakın otobüs durağı Kocatepe caddesinde yer alıyor. Bu duraktan geçen ego otobüsleri ise 542,545,585 nolu hatlar olarak belirlenmiş. Çarşı 208. sokak ile 219. sokak arasında yer alan bölgede konumlandırılmıştır. 3. Etap göbek diye nitelendirilen noktaya ve Neopolitan konutlarına yürüyüş mesafesindedir. Okyanus plazadan da bu çarşıya yürüyerek ulaşım sağlanabilir. Nöbetçi eczane arayanlar için Lokman Hekim Eczanesi ve Nilüfer Eczanesi bu çarşının içindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir