Eryaman 3 farklı noktada trafik kazası

Eryaman 3 farklı noktasında maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi. Kazalarda ölüm yada yaralanma meydana gelmedi. Kazanın dikkatsizlik ve aşırı yağmur sonucu meydana geldiği düşünülüyor. Kazaların meydana geldiği noktalar metromall önü, okyanus plaza önü ve Eryaman Opet karşısı 1. Tbmm caddesi ile çevre yolu kesişim noktası. Metromall önündeki kazada dikkatsizlik sonucu ufak bir kaza meydana geldi. Okyanus plaza önündeki kazada ise kavşak noktasında yola çıkan bir araca ana yoldan gelen diğer bir araç çarptı. Olay yerine polis ekiplerinin geldiği ve polis aracında kaza tutanağı tutulduğu görüldü. Kazanın olduğu sırada yağış şiddetini bir nebze arttırmıştı. Son ve en ağır kaza ise çevre yolu bağlantı noktasında meydana geldi. Bu noktada son günlerde sıkça kaza oluyor. Özellikle yağışlı günlerde virajın keskin olması kazalara sebebiyet veriyor. Viraj hızını ayarlayamayan sürücüler yoldan çıkıp takla atıyor. Bir önceki kazandan dolayı bu noktadaki bariyerlerin henüz onarımı yapılmamıştı bir yenisi daha meydana geldi. Kazalara ait fotoğraflar Eryaman semt sakinleri tarafından gönderilmiştir.

Eryaman 3 farklı noktadaki kazalara ait fotoğraflar

Eryaman 3 farklı
Eryaman metromall avm önünde meydana gelen kazada ufak çaplı maddi hasar meydana geldi.
Okyanus plaza kaza
Okyanus plaza önündeki kazada nispeten orta çapta bir hasar meydana gelirken sürücü ve yolculardan yaralanan olmadı.
opet karşısı kaza
Günün en tehlikeli kaza haberi 1. Tbmm caddesine yakın bir noktadan geldi. Çevre yolu bağlantı noktasında emniyet müdürlüğü yanındaki Opetin karşı şeridinden oldu.

Kaza yapan Eryaman semti sakinlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah daha büyüklerinden sakınsın. Kazalarda ölü veya yaralı olmaması teselli edici iyi bir sebep olarak görülüyor. Özellikle yağışlı günlerde kazaların artması bu gibi durumlarda daha dikkatli olmamızı gerektiriyor. Sürücülerimizi bu konuda uyarmak istiyoruz. Yağışlı günlerde fren ve takip mesafe kurallarına özen gösterelim. Sıklıkla kaza olan çevre yolundan Göksu parkı 1. Tbmm bağlantı noktalarındaki keskin virajlara dikkat edelim. Kaza olan bölgelerde ikinci bir kazaya sebebiyet vermemek için hızımızı azaltalım bu gün bir kaç noktada kaza olan noktalara hızlı giren diğer araç sürücüleri de kazayı kıl payı atlattılar.

Eryaman’da meydana gelen olaylarla ilgili olarak bizlere whatsapp ihbar hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir