Egepen Ankara

PVC ( Poli Vinil Clorür) olarak kısaca bildiğimiz termoplastikler inşaat sektöründeki ihtiyaçları ekonomik ve hızlı şekilde sonuçlandırıyor. Malzeme bilimi alanındaki ve mühendislikteki gelişmelerle artık ev, iş yeri ve bina yapılarında PVC vazgeçilmez hale geldi. Ankara’da PVC ihtiyaçlarınızı Egepen Ankara – Yıldız Mühendislik adı altında profesyonel olarak bu alanda çözümler üreten, Deceuninck markasının yetkili servisinde uygun fiyatlarla, kolay ödeme fırsatlarıyla ve kaliteli olarak giderebilirsiniz. Egepen Yıldız, yaptığı işlerden referanslarıyla söz ettirir.

Egepen Ankara nerede, ne zaman çözüm sunar?

Çankaya ilçesinde bulunan Egepen Çankaya ekibiyle saat ve gün farkı gözetmeksizin Ankara’nın her noktasına hızlı çözümler sunar. Amatör olarak bu hizmeti sunan işletmelerin aksine herkesin kolaylıkla ziyaret edip yerinde görebileceği Dikmen semtinde Sokullu Mehmet Paşa Caddesi’nde kurumsal ve profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Hangi Konularda Egepen Yıldız Sizinle Olacak?

Egepen Yıldız, bir Egepen yetkili satıcısı olarak Deceuninck çatısı altında bulunan Pimapen ve Winsa’yı da size seçenek olarak sunar. Bu markaların ürünleri sadece kapı ve pencere sistemlerinden oluşmuyor. Son yıllarda sıkça karşılaştığımız camoda, önemli bir sıkıntı olarak görülen sineklere önlem olarak sineklik modelleri, Ankara ayazında balkon sefası için cambalkon sistemleri, pratik çözüm olarak sürme sistemler alanında sizinle olacak. Ekip talebinizi mesai gözetmeden değerlendirerek, gereken ölçüleri almak için keşife geliyor ve aklınızdaki sistem ve gereksinimi size günler içinde sunuyor. Sadece yaptığı işle işinizi kolaylaştırmaz aynı zamanda 12 aya varan taksitlerle size ödeme kolaylığı sağlar. PVC ürünlerine ilişkin taleplerinizi isterseniz Egepen Dikmen ofisine gelerek, isterseniz telefonla yerinde yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir