Dolphin Alışveriş Merkezi

Dolphin avm Eryaman evleri içerisinde yer alan bir merkezdir. Bölgenin alış veriş konusunda ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Market olarak bünyesinde Yunus marketi bulunduruyor. Ayrıca Fırıncı Orhan isimli işletme bölgeye pastane ürünleri konusunda tedarikte bulunuyor. En üst katında kuaförler, berberler ve PTT şubesi de yer alıyor. Yiyecek ürünleri konusunda üst kat pek alternatif sunmasa da bir kaç işletme bulunuyor. İskender ve Pide yiyebileceğiniz yerler var. En kaltta çiğ köfte satan bir stand orta bölümde bulunuyor. Yunus marketin hemen yanında kırtasiye vardır. Fotoğraf stüdyoları ve GSM operatörleri için destek sağlayan şubeler bulunmaktadır. İlkbahar eczanesi ve Haluk eczanesi bu alış veriş merkezinin ön cephesinde konumlandırılmış. Merkezin tam karşısında Özel ABC Lisesi, 5 nolu sağlık ocağı, Abc sürücü kursu, Spor Dolphin ve Özel Ortadoğu Asg Tıp Merkezi yer alıyor. Her bankanın bankamatikleri bu alışveriş merkezinin hemen yan tarafındadır. Muhteşem düğün salonu buraya çok yakındır. Evcil hayvanlarınız için ürünler satan bir dükkanda vardır. Diğer avmler gibi burasıda sabah 10 da açılıp akşam 22 de kapanmaktadır.

Dolphin Eryaman Fotoğrafları

Dolphin
Dolphin alışveriş merkezi önden görüntüsü otopark yine oldukça fazla araç sayısına sahip
muhteşem düğün salonu
Alışveriş merkezinin muhteşem düğün salonuna bakan cephesinden görüntüsü sağdan devam ederseniz oto yıkamaya çıkarsınız. Ayrıca bankamatikler merkezin bu cephesine taşındı.
Eryaman yunus market
Eryaman yunus marketin olduğu arka cephesi

Önünde büyükçe bir otopark olmasına karşın bölgedeki tüm işlemeler, iş bankası şubesine gelenler ve abc lisesi ortak kullandığından gün içerisinde oldukça yoğundur. Park yeri bulmak sıkıntı olmuyor ancak günün her saati araç sayısı oldukça fazladır. Oto yıkama arka tarafta depoların ve yunus marketin mal kabul kapısının yanındadır. Çok ünlü markaların yer almadığı ancak civardaki ihtiyaçların yükünü büyük oranda karşılayan bir iş merkezi niteliğindedir. Özellikle çevre okullardan gelenler ve Eryaman evleri için tercih sebebi olarak konumunu öne sürebiliriz. Eryaman Ankagross markette bu lokasyona yakın bir durumda olup ilgili site kapısının hemen karşısındadır. Dolphin konumu itibariyle en çok müşterisini Eryaman evleri, Oyak Atakent bölgesi, Rada life, Oyak 555 konut gibi komşu sitelerden elde etmektedir. Çevresindeki eğitim ve sağlık kurumları ile spor merkezleri insanları buraya yönelten en büyük etken.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir