Concept Çarşı

Concept Çarşı Eryaman semtinin yeni alış veriş merkezleri arasında yer alıyor. Concept bünyesinde Bim Market, Altunbilekler ve Şok Marketi barındırmasıyla bölgenin gıda ihtiyacına karşılık veriyor. Ayrıca yapısı itibariyle iç tarafından daha dışa bakan cephelerinin popüler olduğu bir çarşı olarak dikkat çekiyor. Villalar bölgesine ve 3. etap arka taraflarına hitap eden bir konuma sahip. Çarşı bünyesinde 110 civarı dükkan yer alıyor. 2016 yılında hızla firmaların dükkanlara yer edinmesiyle çarşının popülerliği artmıştır. Arka bölümünde devam eden inşaatlar bölgenin potansiyelini ve Eryaman’ın büyüme hızını gözler önüne seriyor. Yaklaşık 2 senede çok büyük yol kateden Concept halkın hizmet aldığı önemli noktalardan biri oldu. Dış görünüşü yenilikçi yapısı ve iki bina arasında sokak niteliğinde sağlı sollu dükkanlarla gezmesi ve dolaşması oldukça kolaylaştırılmış. Özellikle Eryaman villalar bölgesine ve hemen aşağıdaki otobüs duraklarına yakın bir konumda yer alıyor. Hemen yanında Osmangazi Camii bulunmaktadır. Çarşı içerisinde tüm operatörlerin hat açılışı ve kontör yükleme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Kırtasiye ve Eczanede mevcuttur.

Concept Çarşı Fotoğrafları

Concept Çarşı
Concept Çarşı önden görünüş villalar bölgesine bakan kısın çiğ köfte, eczane, düğün salonu ve market bu kısımdan gözüküyor.
Concept Çarşı avm
Concept Çarşı diğer bir cepheden görünüş sıralanmış yol boyunca uzanan işletmeler dikkat çekiyor.
Concept Çarşı ön
Concept Çarşı ön tarafını ve bünyesinde 2 adet 160 daire ve 110 dükkanı görebiliyoruz.
Concept Çarşı bim market
Concept Çarşı 3. etap bölgesinden gelişte bu yol kullanılıyor. Yolun sonunda biraz çamurlu da olsa kısa bir mesafeden çarşıya ulaşım sağlanabiliyor. Hemen yolun bitişinde şok market ve arka tarafta bim yer almaktadır.

Concept yakınından geçen belediye otobüsleri ise 580 ve 580-1 ile 3. etap arka tarafından geçen Iğdır caddesinden 585 ve 585-1 bulunmaktadır. Bu otobüs hatlarından faydalanarak ulaşım sağlanabilir. Ayrıca 100 metre ilerisinden de minibüsler geçmektedir. Villalar bölgesine yürüyerek daha fazla toplu taşıma hizmetine sahip olabilirsiniz. Çarşının çevresi gayet temiz nezih bir bölgedir. Tek sıkıntı yeni bir yapılaşma içerisinde olduğundan etrafı boş araziler ve yeni inşaatlarla çevrilidir. Tabi ki bu durumun Concept’e herhangi bir zararı ve olumsuzluğu yoktur. Tahminimize göre 4-5 sene içerisinde çok merkezi kalabalık bir bölge haline gelecektir. Bu bağlamda bakıldığında çarşının konumu ve marketler bölgeye oldukça fayda sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir