Butikek önündeki kazada 3 araç hasar gördü

Butikek önünde meydana gelen kazada park halinde iki araç ve onlara çarpan jeep hasar gördü. Kazada ölen yada yaralanan olmazken büyük maddi hasar oluştu. Olayı gören vatandaşlarımızın verdiği bilgiye göre Beyaz BMW X6 marka jeep park yerinden çıktıktan sonra kontrolü kaybederek yol kenarında duran 2 araca çarptı. Cafe müşterileri kapı önüne tek sıra halinde araçlarını park etmişlerdi. Çarpmanın şiddetiyle park halindeki kırmızı Leon ön teker sol kapı tarafından ve siyah Ford Focus ise arka teker ve tampondan hasar gördü. Beyaz aracın park yerinden yola çıkarken başka bir araç tarafından sıkıştırılması sonucu kazanın meydana geldiği söyleniyor. Kaza sonrası BMW X6 sol şeritte hava yastıkları açılmış bir şekilde bekledi ve sağdaki park halinde araçlar için ise çekici çağrıldı. Trafik orta şeritten kontrollü bir şekilde akmaya devam etti. Araçların lüks segment olması kazanın maddi boyutunu arttırdı. Park halindeki araç sahipleri olaya tepki gösterdi. Polis olay yerine gelerek kaza tespit tutanağını hazırladı.

Butikek önünde meydana gelen kazaya ait fotoğraflar

Kaza Eryaman
Kaza Eryaman 1-2 metrosuna yakın bir noktada meydana geldi. Fotoğraftaki beyaz araç yola çıkarken başka bir aracın sıkıştırması sonucu kaza yaptı.
BMW X6 kaza
BMW X6 kaza sonrası sol şeritte bir süre beklemek zorunda kaldı. Çekici gelip hasarlı aracı olduğu yerden kaldırdı.
Hasar gören
Hasar gören bir diğer araç ise yol kenarında park etmiş haldeki bu Leon.
Siyah Focus
Siyah Focus ise malesef Leon gibi kazada hasar gören diğer araçtı.
Butikek
Butikek Eryaman semtinin 2. etap bölgesinde selçuklular caddesinde yer alıyor.

Dün bütün gün yağan yağmur ve soğuyan hava yolları kaygan hale getirdi. Eryaman bölgesinin çeşitli yerlerinde hava ve yol koşulları kazalara davetiye çıkardı. Butikek önünde hasar gören araçların sahiplerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Eryaman da meydana gelen bir diğer kaza ise okyanus plaza önünde meydana geldi. Araç hakimiyetini kaybeden sürücü yol dışına çıktı. Kazada yaralanan olmazken aracın düştüğü yerden çıkarılması zaman aldı. Araç sürücüsüne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Okyanus Plaza yakınındaki kazaya ait fotoğraf

Okyanus plaza
Okyanus plaza önünde meydana gelen kazaya ait fotoğraf haber merkezimize vatandaşlarımız tarafından ulaştırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir