Batıkent sosyete pazarına nasıl gidilir?

Batıkent sosyete pazarına ücretsiz servisler veya metro ile gidebilirsiniz. Batıkent sosyete pazarı metro istasyonunun tam karşısında yer alıyor. Ali dinçer parkının karşısında metrodan çıktıktan sonra gimsanın önünden aşağıya doğru yürümeniz gerekiyor. Başkent bulvarını takip edip 1001 nolu sokağı da geçiyorsunuz. Metro center alış veriş merkezinin hemen alt tarafında akvaryum avm nin yakınında yer almaktadır. Ayrıca bölgeye giden ücretsiz servisler de yer almaktadır. Servis hizmeti belirli günlerde sağlanmaktadır. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Batıkent sosyete pazarına Eryaman semtimizden servis hizmeti verilmektedir. Servisler belirttiğimiz günlerde sabah 10:30 da hizmet vermeye başlıyor. Son servis ise akşam 19:00 da seferini gerçekleştiriyor. Sabah 10.30 ile akşam 19:00 arasında 18 adet servis seferi gerçekleşmektedir. Yani Cuma, Cumartesi ve Pazar günler her yarım saatte bir gelen servislerden yararlanabilirsiniz. Servis durakları ise şu şekilde: Servis 1: Eryaman 1-2 metro, Göksu parkı, Kaşmir sitesi, Eryaman Lisesi Servis 2: 3. etap bölgesine hizmet vermekte olup Ankor avm ve Susuz mahallesine kadar uzanmaktadır. Servis 3: Optimum önünden, doğakent sitesi, eryaman evleri, oyak atakent siteleri, tunahan evleri, güzelkent mahallesi taksi durakları ve okyanus avm olmak üzere hizmet veriyor.

Batıkent sosyete
Batıkent sosyete pazarı giriş katıda açılıp daha büyük bir alanla hizmet vermeye başlamıştır.
Sosyete
Sosyete pazarı içerisinden bir görüntü indirimler ve fırsatlarla Ankara halkına hizmet veriyor.
hanımlar
Batıkent sosyete pazarı hanımların yoğun ilgisiyle karşı karşıya güzel bir alış veriş imkanı sağlıyor.
Batıkent sosyete
Batıkent sosyete pazarının önden görünüşü
Batıkent servis
Batıkent sosyete pazarı servisi siz değerli müşterileri için bu şekilde dış rengi rengarenk gökkuşağı gibi tasarlanmış. Diğer araçlardan ayırt etmesi kolay bir görüntüye sahip. Üzerinde Batıkent sosyete pazarı yazıyor.
Servis önden görünüş
Batıkent sosyete pazarı aracının önden görünüşü.

 

Batıkent sosyete pazarı açık olduğu saatler:

Cuma – Cumartesi – Pazar : 10:00 – 20:00

Bilgi için telefon numaraları:

0535 568 13 53

0537 447 20 06

Batıkent sosyete pazari konumu fotoğrafta metro center avm yazan noktaya ulaşmanız gerekiyor. Batıkent metro durağı m harfi ile gösterilmiştir.

Batıkent sosyete pazarı semtimize ücretsiz servis imkanı sunan üç sosyete pazarından birisidir. Diğerleri ise Göksu sosyete pazarı göksu parkı arka tarafında yer alıyor. İstanbul sosyete pazarı ümitköy de yer alıyor. Her iki sosyete pazarı içinde servis hizmeti mevcuttur. Tüm servislerin ortak noktası ise okyanus plaza önünde geçiyor olmalarıdır. Sitemizde diğer sosyete pazarları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir