AVM Eryaman dükkanları ve konumu

AVM Eryaman ismi dolayısıyla yerini tahmin etmenin zor olduğu bir alış veriş merkezidir. Semt ile aynı isimdeki iş merkezi köy yakınlarındaki bölgede yer almaktadır. Sürat kargo Eryaman şubesi bu merkez içerisinde bulunmaktadır. Bir çok işletmeyi barındıran bu yer çevre halkının ihtiyaçlarına karşılık vermek için tasarlanmış. Erkek, kuaförü, ayakkabı tamircisi, market, kargo firması, sigortacı, temizlik malzemesi satışı, çiğ köfteci ve emlakçı gibi bir çok sektörde dükkan faaliyet sürdürüyor. Alış veriş merkezi Eryaman evlerine ve Ankagross markete yakın bir konumda yer almaktadır. Ayaş yoluna ise 50 metre uzakta olmasına rağmen herhangi bir yönlendirme işareti bulunmuyor. Ancak Eryaman girişini geçtikten sonra eski aile yaşam merkezi binasının tam karşısındaki aralıktan sağa dönüş yaparak bu noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Semtimizin eski iş merkezleri arasında yerini alan avmde Yeşilçay Eczanesi  bulunuyor. Bu eczaneyi nöbetçi olduğunda arayanlar için AVM Eryaman’a gitmelerini tavsiye ediyoruz. Ulaşım için özel araç tercih ederseniz Dil Devrimi Caddesinden 303 nolu sokağa saptıktan 100 metre ileride sol tarafta AVM’yi göreceksiniz.

Dükkanlar: Ün-Ko kozmetik, Şahin ticaret temizlik malzemeleri, Anka jimnastik spor kulübü, inci tekel kuruyemiş, Atiye art home, Efor cam balkon sistemleri, Pan etsiz çiğ köfte, Turkuaz apartman ve site yönetimi, Çevik sigorta, Conqueror erkek kuaförü, Özge perde çeyiz, Özlem hırdavat, Mehmet ali usta ayakkabı ve çanta tamiri, Volkan bayan kuaför.

AVM Eryaman Fotoğrafları

AVM Eryaman
AVM Eryaman ön cephesinden bir görünüş Yeşilçay Eczanesi bu konumda yer almaktadır.
Kargo Eryaman şubesi
Alış veriş merkezinin sağ tarafındaki yan cephesinden görünüşü bu bölümünde Sürat Kargo Eryaman şubesi yer alıyor.

Bu iş merkezide diğer merkezlerde olduğu gibi sabah 10 da açılıp akşam 10 da kapanmaktadır. Konum olarak 2. cadde üzerinde yer almaktadır. Dış cephesinde konumlanan dükkanların açılış kapanış saatleri farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca içerisinde özel güvenlik hizmeti bulunmaktadır. AVM’ye toplu taşıma araçları ile ulaşım oldukça kolaydır. Özellikle Ayaş yolu üzerinden geçen tüm ego ve minibüsler bu merkeze ulaşım için kullanılabilir. Ayaş yolu üzerinden geçen ego otobüsleri numaraları 504, 514, 515, 517, 518, 519, 520, 521. Ayrıca Birinci Meşrutiyet Caddesi üzerinden de bu bölgeye ulaşım mümkündür. Orhangazi camii önünde inerek buraya yürüyebilirsiniz. Yürüme mesafesi yaklaşık olarak 200 metredir. Cadde üzerinden geçen otobüs hatları 520, 521, 531 olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu durağın karşısında Eryaman Doğakent yer almaktadır. Eryaman’ın 5. etap ve 6. etap bölgelerine gitmek için giriş yolu burası olarak biliniyor. Bazı saatlerde araç trafiği yoğun olsa da kısmen geniş yolları ile rahat bir caddedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir