Ankor Alışveriş Merkezi

Ankor alışveriş merkezi aslında Eryaman semtine biraz uzak bir noktada yer alıyor. 3. etap evlerinin arka tarafında bulunan bu iş merkezi Yenimahalle belediyesinin sınırları içindedir. Eski bir yerleşim olan villalar hemen yanı başında konumlanmıştır. Pasaj Eryaman isimli yeni bir projeye yürüme mesafesinde yer almaktadır. Susuz olarak bahsedilen bu alanda bir çok yeni yapı olmasına rağmen boş arazide çoktur. Avm içerisinde Makro market en popüler yerdir. Zemin+2 katlı alış veriş merkezinin içinde yürüyen merdiven vardır. Bir kaç esnaf dükkanlarını kapatıp gitse de müşteri kitlesi olan dükkanlar faaliyetlerini sürdürüyor. Düğün salonuna sahip Ankor çiftlerin hayatının en önemli günlerine eşlik ediyor. Her Perşembe 2. katta fırsat günleri yapılıyor. Ankor Bazaar ismiyle açılan fırsat katında züccaciye, kozmetik, bijuteri ve bir çok uygun fiyatlı ürün satışa sunuluyor. Ayrıca avm içerisinde kırtasiye, kuaför, berber, terzi, perdeci, cep telefonu tamircisi, market, düğün salonu, çiğ köfteci ve dershane hizmeti vardır.

Ankor Alışveriş Merkezi fotoğrafları

Ankor Alışveriş Merkezi
Ankor Alışveriş Merkezi ön cephesinin görüntüsü
ankor park yeri
Ankor park yeri biraz dar olsa da yeterlidir.
3. etap
Ankor avm arka cephesi 3. etap tarafından gelirken bu yolu kullanabilirsiniz.
makro market
Ankor avm susuz bölgesinin en önemli alışveriş olanakları arasındadır. Bu alandaki tek düğün salonu burada olup makro market en önemli imkandır.
dükkanlara
Ankor Alışveriş Merkezi bünyesinde yer alan dükkanlara ait bilgi tabelası

Alışveriş merkezi içerisinde Pan çiğ köfte, Güneş kırtasiye, Gülşah tuhafiye ve çocuk Giyim, Ankor düğün salonu, Flora beslenme merkezi, Plaza bilgisayar ve notebook Servisi, İmza bayan kuaförü, My Home perde evi, Vodafone, Gerçek başarı dershaneleri, Nergiz kuruyemiş, My fatura ödeme noktası, Birlik yapı dekorasyon, Çıtırık emlak ofisi, Play fun oyun ve eğlence parkı dükkanları yer almaktadır.

Ankor bazaar
Ankor bazaar her perşembe açıktır. İndirimli ürünleri kaçırmayın.

Ankor avm ulaşım için ego otobüslerini kullanabilirsiniz. 580 ve 580-1 otobüs hatları avm önünden geçmektedir. Musa efendi camii ve Yenimahalle Belediyesi Susuz Semt Birimi çok yakınında olup belediye işlemleri bu noktadan da yapılabilir. Susuz parkı oldukça güzel çevre düzenlemesi ile semt sakinlerinin faydalanabileceği bir yer haline gelmiştir. 3. etap bölgesine geldikten sonra Ağrı dağı caddesini takip ederek ankora ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir