18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi Atletizm ve Kros müsabakaları düzenlendi

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü münasebetiyle Etimesgut Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi Atletizm sahasında Kros yarışması düzenlendi. Toplamda 299 sporcu öğrenci katılımıyla 6 kategoride müsabakalar gerçekleştirildi. Atletizm -Kros müsabakasında dereceye giren sporcu öğrencilere madalyalarını İlçe Spor Müdürü Hamza GÜNEŞ takdim ettiler. 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi Koşusunda derece alan öğrencilere Antrenörler ve Beden eğitimi öğretmenler madalyalarını takdim ettiler.

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi Spor Etkinliği Eryaman
18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi Spor Etkinliği Eryaman
Eryaman TOHM
Eryaman TOHM

Dereceye giren öğrenciler ve okulları şu şekilde:

Küçük Kız Kategorisi Dereceye Giren Öğrenciler

Asya Duru İblikci – Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu Ortaokulu

Nisa Naz Sarı – Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu Ortaokulu

İkra Zeynep Kılıç – Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu Ortaokulu

Ekin Akyol – Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu Ortaokulu

Küçük Erkek Kategorisi Dereceye Giren Öğrenciler

Muhammet Özbek – Sakarya Ortaokulu

Musap Ümeyir Öztaşyontar – Şehit Okan Koç İmam Hatip Ortaokulu

Rüzgar Sağcan – Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu Ortaokulu

Emir Yiğit Kulis – Hafize Özal Ortaokulu

Yıldız Kız Kategorisi Dereceye Giren Öğrenciler

Zeynep Yazgı Ekici – Cumhuriyet Ortaokulu

Cemre Açıkgöz – Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu Ortaokulu

Elif Ekici – Kooperatifler Birliği Ortaokulu

Yağmur Demirkaya – Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu Ortaokulu

Yıldız Erkek Kategorisi Dereceye Giren Öğrenciler

Cihan Efe Onar – Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu Ortaokulu

Batuhan Eser – Cenk Yakın Ortaokulu

Tahsin Ekin – Şehit Abdulkadir Yüzbaşıoğlu Ortaokulu

Furkan Naci Türüdü – Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu

Genç Kız Kategorisi Dereceye Giren Öğrenciler

Eylül Şenol – Ufuk Arslan Anadolu Lisesi

Feyza Sultan Köybaşı – Şehit Okan Koç Anadolu İmam Hatip Lisesi

Kübra Osmanoğlu – Çözüm Akademi Anadolu Lisesi

Semanur Bozbola – Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Anadolu İmam Hatip Lisesi

Genç Erkek Kategorisi Dereceye Giren Öğrenciler

Yusuf Taşçı – Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Anadolu İmam Hatip Lisesi

Berke Can Uysal – Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Anadolu İmam Hatip Lisesi

Doğukan Çevik – Elvanköy İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Görkem Atalay – Çözüm Akademi Anadolu Lisesi

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi Atletizm -Kros müsabakalarına Katılımlarından dolayı tüm öğretmen ve öğrencilerimize tebrik ederiz.